Як всі чотири президенти та інші VIPи дивилися футбол

Середа, 11 вересня 2013, 12:07
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.94.97.---ast199111.09.2013 14:17
Ющенко предал своих соратников и народ который привел его к власти и перешел к бандитам и мафиози! толдько не учел что трусов и предателей а так же слабых людей не уважают никогда даже если они переходят на сторону противника и служат там верой и правдой!
Хотя Ющ последнее время живет сам себе на уме - считая что народ тупой а бывшие саратники подлые , хитрые и коварные а он молодец , политик супер пупер!
Обидно что Ющ выбраный народом и нацией оказался трусом и бало болкой картоной! так в историю и войдет как мягкотелый , трусливый , самовлюбленый през Украины!
IP: 212.9.226.---Kate_Flint11.09.2013 14:15
Єдина людина, яку було приємно бачити на фотках - Слава Вакарчук... Ну, і Тетяна Донець викликала чисто чоловічі "переживання", хоча одаразу після того як побачив Герегу мої "переживання" заспокоїлись )))
IP: 93.183.204.---alleks6711.09.2013 14:05
А де ділася ще одна фотка з перекошеним обличчям Львочкіна?
І коментар був спочатку під ними приблизно таким:
"Льовочкін не вдоволений появою Ющенка і не приховує цього"
IP: 82.207.91.---ДедОтМороз11.09.2013 14:05
Alessio Jorgevich:
Льовочкіна - це дама з перегорнутим прапором?
Це дама з перегорнутим мозком.
IP: 82.207.91.---ДедОтМороз11.09.2013 14:04
Фото № 6.І що Ющенко подумав у цей момент?
IP: 109.86.127.---смотрящий за пеньками11.09.2013 14:02
Бууу-га-га:
смотрящий за пеньками:

А Вы его помните с такой причехой 10 лет назад? Я нет. И выглядит на них он как то старовато.
ну вы посидите в тюрьме и тоже сразу состаритесь..ну если не верите..тогда парик)))
IP: 89.209.12.---Игорь Волянский11.09.2013 13:58
Регіоналка Юлія вірно прапор показала !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 194.50.169.---Бууу-га-га11.09.2013 13:52
смотрящий за пеньками:

А Вы его помните с такой причехой 10 лет назад? Я нет. И выглядит на них он как то старовато.
IP: 5.248.17.---Taisia pustotina11.09.2013 13:50
Myroslav Kosinskiy:
Не хотiли ризикувати ;)
IP: 109.86.127.---смотрящий за пеньками11.09.2013 13:41
Бууу-га-га:
Нічого не второпаю. Чи то Овощ у парику, чи то в нього волосся за три дні відросло. Ще два дні тому на Таблоїді були його фото з тенісного корту, де він із коротким, обскубаним, напівсивим волоссям, без своєї "фірмової" укладки. Зараз знову зачіска як завжди.
то фото десятилетней давности когда хфедорович играл в тенис..это пиарщики выложили фото что бы лехторат увидел что харант в форме
81