Як всі чотири президенти та інші VIPи дивилися футбол

Середа, 11 вересня 2013, 12:07
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.196.177.---Logic200911.09.2013 14:42
Александр Пономаренко:
Ющенко - думав? Ви що, пишите фантастику?))
Не плутайте з тим, хто "дивиться руками, доторкується очима", а думає ж...
Там було троє адекватних, "Рибак-рибаком", і той, що "встав", коли пролунав Гімн.
(фото класне)
IP: 91.225.119.---Gnoom11.09.2013 14:39
Фотограф - молодець! А юЩ наче В С Р А В С Я !
IP: 62.80.182.---Александр Пономаренко11.09.2013 14:35
ДедОтМороз:
Фото № 6.І що Ющенко подумав у цей момент?
Ющенко - думав? Ви що, пишите фантастику?))
IP: 95.67.79.---М_Гайдамака11.09.2013 14:35
Макс Долинський:
герега страшна, як теперішня Сирія
Ні трохи страшніша але задоволена.А от колишній президент Ющ щось не дуже почувається комфортно серед братії злодіїв і брехунів. Але ... якщо він серед них, то совість давно прогнав від себе.
IP: 99.240.22.---Nadiya Boryslavka11.09.2013 14:32
неравнодушная50:
Сходняк мафії, ну і морди, і очи у всіх смердять. А ющ щенок красава. Як тебе гнида ще земля українська носе? Більше слів нема, одні матюки.
Матюки Вас, патрійотична "леді", Ваша мама навчила? І Ви думаєте, що після такого коментаря хтось повірить, що у Вас миле личко, а не свиняче рило?
IP: 82.207.91.---ДедОтМороз11.09.2013 14:31
Tetiana Urbanist:
Фото № 10 - феноменальне.
Где-то так же и с золотого унитаза.
IP: 188.230.56.---Макс Долинський11.09.2013 14:25
герега страшна, як теперішня Сирія
IP: 91.196.177.---Logic200911.09.2013 14:25
неравнодушная50:
Сходняк мафії, ну і морди, і очи у всіх смердять. А ющ щенок красава. Як тебе гнида ще земля українська носе? Більше слів нема, одні матюки.
"Жаждешь крови? Стань блохой."
Як правило, так пишуть ті, хто лизав Януковича, або хто за Ющенка рубаху рвав.
"Не сотвори собі кумира".
IP: 93.73.24.---Tetiana Urbanist11.09.2013 14:23
Фото № 10 - феноменальне.
IP: 193.151.107.---Софокл111.09.2013 14:17
Роман Семчишин:
Те що Ющ був з усіма нашими президентами на стадіоні де грала наша збірна - нормально! Все правильно зробив! Все решта "соплі", пардон...
Я, наприклад, як побачив Юща у ложі, одразу зрозумів, що виграти нам сьогодні не вдасться! Але, добре, хоч не програли. Бо, присутність Юща завжди не на фарт.
81