Як всі чотири президенти та інші VIPи дивилися футбол

Середа, 11 вересня 2013, 12:07
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 62.205.151.---bubby11.09.2013 16:28
Купите деду новые джинсы! Стыдоба, одет как киевский бомж
IP: 176.37.157.---Tatomyr11.09.2013 16:19
ДедОтМороз:
Фото № 6.І що Ющенко подумав у цей момент?
======
када царя лізать будемо,...і куда?
IP: 217.212.230.---Nick Tivonyuk11.09.2013 16:08
Атомку би туди
IP: 93.72.183.---Azzi11.09.2013 16:08
1 осколочный фугас решил бы проблемы нашей страны разом.
IP: 193.151.107.---Софокл111.09.2013 15:25
WHYALLA:
Cмотриш на наших бывших президентов и на нстоящего,а также на всех остальных "господ" и грустно становится.А ведь наверняка и следующий пятый и иже с ним,будут такими же.Печальное зрелище.
Одним словом, зверинец...
IP: 46.98.21.---Iana11.09.2013 15:23
Команда ВОРОВ - прохвесионалов!
IP: 77.234.40.---виконт_кобран11.09.2013 15:19
На второй фотке сверху дядечка согнулся перед Януковичем в рабскую стойку. В следующий момент видимо стал на колени и начал целовать ему ботинки. Элита, бл...
IP: 93.127.37.---Федор К11.09.2013 15:13
Интересный у Гереги шарфик ))) И вашим, и нашим...Секретарь легкого поведения )))
IP: 91.124.223.---wassa1411.09.2013 14:59
І що янукович подумав в цей момент?.... Не знаю!.Але через два роки і він так буде проходити на трибуну як Ющ і ні одного донецького на трибуні-всі там де їм і треба бути.
IP: 77.52.119.---Chart11.09.2013 14:55
Треба прийняти закон, щоб не вставати коли звучить гімн України, а важко білим людям попу піднімати.
81