Повернутись до публікації

Діти попросили Януковича не відбирати у них життя

Середа, 19 червня 2013, 22:10
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 195.68.203.---kitty-6528.06.2013 11:41
Ну раз Ганя Гэрман запэвныла шо усе будэ четко, тогда писдец всему
IP: 193.104.178.---Yurasik3220.06.2013 10:46
Ще одне джерело, де можна взяти гроші на лікарню. Розмір видатків у автобази Державного управління справами президента понад 50 мільйонів гривень!!! Це - ціна того, аби чиновники Банкової могли користуватися службовим автотранспортом. Це все не вигадане мною, це цитати з матеріалів «Української правди»!
IP: 193.104.178.---Yurasik3220.06.2013 10:38
Не знаєте де взяти гроші на лікарню? Резиденції "Конча-Заспа" та "Пуща-Водиця", де розташовані надані vip-чиновникам у користування державні дачі, обходяться в 47,7 мільйонів гривень. На побудову лікарні, за словами Бахтєєвої, потрібно 40 млн грн.
IP: 193.104.178.---Yurasik3220.06.2013 10:29
Mandragoran:
Та хіба ж тільки ремонт прокуратури?! А стерлядь та ікра для працівників Нафтогазу, а смартфони для працівників НБУ, а Януковичу коли малину закупили по 700 грн за кілограм - не подавився їсти її, знаючи, що дітям потрібні гроші на лікарню???
IP: 195.234.213.---matroskin20.06.2013 10:18
Knyaz82:
Цікаво, а якщо запропонувати ввести акциз на косметику, скажімо імпортну, активістки теж будуть це пропагувати і підтримувати чи піднімуть крик і плач, що політики зовсім знахабніли?
Вы что, Ваша идея - это же просто сокровище для Бахтеевских "тверезняков". Обязательно нужно вводить на духи. Нужно ж бороться как то с детским алкоголизмом, а то начнуть пить духи и что тогда с ними поделаешь.
IP: 193.104.178.---Yurasik3220.06.2013 10:17
Mandragoran:
А закон подавали яценюк і тягнибок за кумпанію...
Чому цього ніхто не помічає?
Так помічають! Депутат Пишний (права рука Яценюка) також є автором законопроекту про підняття акцизів на пиво. А тому що його друг пан Черняк є власником заводу "Хортиця". От тепер і розбирайтеся хто кого лоббіює.
IP: 193.104.178.---Yurasik3220.06.2013 10:13
Герман стверджує, що пивні лоббісти блокують пакет законопроектів підняття акцизів на пиво і тим самим затягують направлення грошей на побудову лікарні. Нехай скаже, А ХТО ЗАТЯГУВАВ І ХТО НЕ ДАВАВ Герман та її соратникам РАНІШЕ НАПРАВИТИ КОШТИ на побудову Охматдиту??? То на машини і маєтки вони гроші знайшли дуже швидко, а на лікарню, бачите, їм лоббісти заважають...
IP: 195.234.213.---matroskin20.06.2013 10:12
Mandragoran:
"що будівництво нового корпусу на території "Охматдиту" зараз під загрозою зриву через відсутність фінансування"
Я плачу. Вже задовбався кожен день читати, скільки мільйонів пішло на ремонт генпрокуратури...
Ну в таком случае, если не зватает еще и на ремонт генпрокуратуры, то тогда точно нужно еще и пивные бутылки акцизом обложить и клеить обязательно по две акцизные марки на бутылку с пивом, крест на крест.
IP: 193.19.152.---Knyaz8220.06.2013 10:07
Цікаво, а якщо запропонувати ввести акциз на косметику, скажімо імпортну, активістки теж будуть це пропагувати і підтримувати чи піднімуть крик і плач, що політики зовсім знахабніли?
IP: 89.105.236.---Mandragoran20.06.2013 09:58
Чому всі засікли бахтеєву (чи як її там) і ганьку гебельсівну?
А закон подавали яценюк і тягнибок за кумпанію...
Чому цього ніхто не помічає?