Повернутись до публікації

9 травня в Києві. Як це було

Четвер, 9 травня 2013, 17:11
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 109.86.54.---Константин Бойчук13.05.2013 19:47
Когда началась война, многих псевдо-ветеранов, что на фото, и в проекте не было... За столом бомжы переодетые сидят, со спитыми на нет лицами.. Настоящим ветеранам должно быть от 90 лет, и большинство из них не в состоянии нормально передвигаться и участвовать этом позорном шоу.
IP: 89.65.8.---Stefan Niewiadomski12.05.2013 13:57
Як би не україньське арматнє м'ясо і американьська тушонка,то російської ПАБЄДИ би не було.
IP: 194.213.104.---Prescience12.05.2013 06:29
Ні я не мелю а це свята правда - і це мої слова а крик дущі убіієних у всіх селах Східної України голодомором і тих що покояться в вічній мерзлоті Макадану, Якутії і Словок. - Ці жертви оцінюють у 20 млн. чол. Де їх памятниики - хоча би Один? А у явіть коли б Росія і Східна УКраїна (населення) підтрим. Бандеру і Прибалт. нічних партизан. Напевно Союзні війська теж би допопогли як пропонував Черчіль і звільнили Союз від комуністів. Росія була би найбагатшою країною світу і Україна теж - не Німечина чи Штати а саме так. А що зараз - а трагедія і абсолютна відсутність навіть натяку на прогрес. І думаєте це легко пройде. - Ні черговою трагедією після якої буде засуджено ком. режим і все же проведена люстрація. І лише тоді коли правда запанує вернеться в ці країни Совість, Честь і Божа Благодать. Неможна як Пол-Потівці жити з цим Гріхом. До сповіді винні мають піти. Ні я зла не бажаю ветера а співчуваю і розд. їх і мій дід був ранений а його брат загинув під Кенігсбергом.
IP: 77.123.62.---рівненчанин11.05.2013 20:55
що ти мелеш,причому святкування 9 травня до комуністів. Ще згадай скільки бандерівці з СС Галичиною знищили українського населення. "Де була б ти сьогодні Європа,Де була б якби не вони". 9 травня ми вшановуємо героїв які на фронті на передовій не жаліючи себе воювали проти фашистів. Розумію твоє невдоволення,адже твоя рідня видно добре служила поліцаям... Слава ветеранам радянської Армії....
IP: 194.213.104.---Prescience11.05.2013 08:00
Кіндрат:
Знаєте що тішить? Минулого року багато людей купилися на цю клоунаду зі стрічками і гімнастьорками. Вчора я за 4 години прогулянки Києвом побачив 3(!) неадеквати зі стрічками власівських нацистських пособників. Люди не хочуть брати участь у цій феєрії тупості.
Проснувся народ український скоро Схід і навіть Донбас спитає а що це за перемога паразкі над пабєдой. А Хто відповість за знищення мільонів українців під час окупації України Росією. Она ( расєя) гаваріт ета нє ми а сталін і камуністи. Так чому до сих пір банда червоних фашистів не осудженна росією це ж її творіння. А тому що вона не змінилася і оті паради це агонія імперії щоб покривати режим що був не кращим за гітлерівський.
IP: 85.90.76.---mumuti-san10.05.2013 12:47
Бал-маскарад.
IP: 80.80.22.---Кіндрат10.05.2013 12:32
Знаєте що тішить? Минулого року багато людей купилися на цю клоунаду зі стрічками і гімнастьорками. Вчора я за 4 години прогулянки Києвом побачив 3(!) неадеквати зі стрічками власівських нацистських пособників. Люди не хочуть брати участь у цій феєрії тупості.
IP: 91.142.165.---Олексій Голик10.05.2013 12:32
поржал.
обратите внимание на медали.
я не особо в них силён, но афганские могу легко отличить от иных, да и узнать ветерана труда по характерной серой медали не сложно.
якобы лётчик подполковник - афганец. нахер мундир одел на день победы над фашизмом?
бабушки с дедами поодевали ветеранов труда...
стыдно должно быть.
чего-то мои деды с бабушками не ходят на такого рода парады, хоть и медалей с орденами немало.
IP: 93.74.80.---ganna-ahmetova10.05.2013 12:26
Якось я натрапила на зустріч зі школярами заступника голови спілки малолітніх в2язнів концтаборів. Кремезний дідуган розказував дітям про жахи Освенциму й про українських поліцаїв, які збиткувалися над нещасними. Зайшла хвилину й поцікавилася у добродія, як він потрапив до табору. ТОй нахабно заявивив, що взагалі то він народився після війни, але у таборі народилася його кохана дружина, й він усі її болі сприймає як свої!!! Тому й захищає інтереси малолітніх в"язнів, оскільки дружина давно не стає на ноги...
IP: 130.185.24.---Не москаль10.05.2013 12:00
inspector:
Все как всегда. День Победы валсти над разумом.
Тупые чинуши в пьяном угаре на фоне пропагандистского экстаза и ряженые во фронтовую форму бомжи и алкоголики.
Удивляет несколько вещей.
1. Неужели тем редким настоящим ветеранам, которым кстати уже под 90 лет, не стыдно сидеть среди остальных клоунов, или их уже довели до того состояния, что за жалкую подачку они готовы на все?
2. Насколько тупым должен быть народ чтоб вестись на эту всю хрень? Ну хорошо, а через десять лет кто будет стоять 100-летние ветераны? Наверное все будет настолько очевидно что цирк с ряженыыми не пройдет, придется гладиаторские бои устраивать. История ничему не учит.
Граждане, мой отец уже дедушка, ему 70 лет, он родился в 1943 году. Большинство в нашей стране даже до такого возраста не доживает. А эти кто? ДУнканы Мкклауды?
сини полка