Молодики, які били журналістів

Субота, 18 травня 2013, 20:21
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.30.167.---Богдан Савруцкий18.05.2013 21:42
Андрій_І:



В державі Україна не важливо ХТО буде впізнаний на цих світлинах через те, що до лампочки всі ці впізнання. Адекватної законної відповіді все рівно не буде. А щодо провокації, то на мою думку провокатори на світлинах. І, до речі, в них це вдалося на 100%.

Між іншим ті, хто їх нацькував показує всім інтернетним бійцям і нашій недооппозиціі, що в разі чого вгамувати протести можуть за допомогою 20-30 гопників. От і вся провокация, бро.
IP: 37.52.195.---Jevgen18.05.2013 21:42
diva:
не пом?
IP: 94.230.202.---dyadya Tolya18.05.2013 21:42
Як видно з фото - той "основний" - хвора людина. Дебіл. Подивіться на рожу. Боже, а колись був маленькою наівної і доброю дитиною. Що ж робить з чистих серцем дітей таких збочинців і дегенератів
IP: 77.123.61.---TikiTak18.05.2013 21:41
nukovych:
Це і є "анти-фашизм", тобто фашизм українофобів.
100% нічого додати нічого відняти . Дуже влучно.
IP: 93.178.205.---did18.05.2013 21:41
......ЛИЦЕ РЕГІОНАЛІВ!!!!
..а всіх тих ментярів,що "є ....лом щьолкали"---всіх в ту колонію,де був ЛУЦЕНКО!!!!
Щоб іншим неповадно було!
IP: 95.69.203.---blekswon18.05.2013 21:40
типовий електорат регіоналів
IP: 31.43.108.---hattori_hanzo18.05.2013 21:40
Evva:
Богдан Савруцкий:
Сьогоднішня взбучка від "фізиків ядєрщиків" в спортивних костюмах має стати уроком для твіттерно-фейсбучно-форумних свідомих борців. Менше треба по клаві бити, більше по боксерській груші, бо інакше вишиванки будуть залиті юшкою із розбитої пики. Не вірите? Спитайтеся в Сницарчук .
+ 100
Меня удивляют киевляне, да неужели эту гниль нельзя было так отпиИздярить, чтоб бежали в свой даунЕц бегом. Мужики, где вы?
А, Вы уверены что там были киевляне, с обеих сторон?
IP: 37.52.195.---Jevgen18.05.2013 21:40
Evva:
Нема кому. за кого? за що? там частина киян була.. під о роня ходяча. решта раби х уйові
IP: 193.161.15.---samark18.05.2013 21:39
Перепрошую - відмітка на лівій щоці
IP: 193.161.15.---samark18.05.2013 21:38
Особа, вказана на фото, швидше за все такий собі "Вадик Румын" ( див. vk (id208293838)). Практично 5 хв. тому на його сторінці ще були його фото, в основному, в боксерському залі. Всі фото тільки що видалено. Впізнати його легко по відмітці на правій щоці. У нього на сторінці 92 друзів - тобто, міліції його знайти можна за 10 хв.
81