Молодики, які били журналістів

Субота, 18 травня 2013, 20:21
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 194.44.243.---Rombel18.05.2013 21:54
На нари повинні сісти не тільки ці бандити, але і менти які стояли поруч і не захистили журналістів.
IP: 77.123.61.---TikiTak18.05.2013 21:49
Судячи з цих подій для влади це не межа. Вони готові піти на крайнощі. На мою думку, якщо нада буде вони, тобто чинна влада готова убивати тих хто проти. Мирне питання доволі примарне. Жаль, за що скільки світлих голів поклали герої, які вмирали за незалежну Україну..Проте це ще не кінець.
IP: 176.36.242.---SuperKalxoz18.05.2013 21:49
Это лицо власти. Или, точнее, рыло.
IP: 94.230.202.---dyadya Tolya18.05.2013 21:48
Богдан Савруцкий:
Вони хворі покидьки, але не всесильні. Біль того насамперед такі і є ссикунами. Коли їх розбороняли, на нашій стороні були літні люди, вони знали що програють цим "качкам" але ж не побігли. Вони сильні духом, а ці ссикло. Як запахне жареним - втечуть
IP: 62.221.56.---Андрій_Довбуш18.05.2013 21:47
ну в принципе партия регионов сделала всю работу на 5+ - вот кадры реальных антифашистов, лицо партии регионов - лучшее промо для партии регионов
IP: 109.162.110.---Бей_шапку18.05.2013 21:47
}{ули тут искать? Дау_нецк, Буденновский район. Тамошнее быдло.
IP: 95.133.76.---Тарас99918.05.2013 21:46
Хто впізнає дану особу, справжнього регіонала, напишіть його ім"я і місце проживання!!!
IP: 46.200.46.---Шура Балаганов18.05.2013 21:45
Головорезы!!!! Бритоголовые скинхэды! Чем эта быдлота лучше фашистов? Хоть одного чмыря в участок отвели и допросили? Хрен там!
IP: 109.95.47.---shelestico18.05.2013 21:45
а ментяры, как обосранные стоят...вот оно настоящее лицо, позор....
IP: 31.43.108.---hattori_hanzo18.05.2013 21:45
dyadya Tolya:
Як видно з фото - той "основний" - хвора людина. Дебіл. Подивіться на рожу. Боже, а колись був маленькою наівної і доброю дитиною. Що ж робить з чистих серцем дітей таких збочинців і дегенератів
В нормальной стране эти ребята были бы хорошими тренирами в спортшколах. В Украине же зарабатывают как могут.
81