Повернутись до публікації

На Закарпатті ями на дорогах латають землею з лісу

Четвер, 7 березня 2013, 15:06
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.124.113.---Юрій Бондаренко12.03.2013 23:22
У Вінниці показали відео де ремонтували ямки, кидаючи асфальт прямо в калюжу. Автодор відповів, що це нові Канадські тезнології вкладання сухої холодної суміші прямо у воду. При цьому на відео було видно, що асфальт був гарячий і парував. Потім, не пам'ятаю джерела яке повідомила, що правда такі технології існують, але в Україні їх ще немає. Цікаво засипка землею це чиї технології?
IP: 195.225.53.---YS09.03.2013 13:29
Робітники і їх керівники не мають ні стида ні совісті. Замість голови в них сра...ки
IP: 194.44.21.---Essam08.03.2013 17:30
За що голосували те і отримали. Влада краде і інші крадуть. Маємо результат.
IP: 178.92.137.---serj ua08.03.2013 12:47
Срали, мазали, ліпили)))))))))))))))
youtube_com/watch?v=tQ4HnH4H6IY
IP: 77.122.235.---Dimidrol08.03.2013 08:09
А у тих працівників, які так "якісно" працюють на дорогах, совість є?
IP: 77.121.253.---Bobko Vladislav07.03.2013 22:20
Лишилось запропонувати молодшому з Януковичів по тих дорогах автомобільні гонки влаштувати. Може він собі на них шию зверне!
IP: 94.153.3.---ssergooa07.03.2013 22:19
Львівська обл., Червоноград-Львів на відрізку Червоноград - Жовква. Ями просто неймовірні...Вже два місяці... Єдине, що на данний момент зробили, це - засипали вибоїни, найбільші (але не всюди) сумішшю глини зі щебнем...Їдучи кожного дня до Львова можна спостерігати по дорозі машин 5-6 на аварійці, які влетіли в ту чи іншу яму. В м. Великі Мости дорога повністю зруйнована, і це дорогою вже важко назвати, тут більш доречним є - смуга перешкод на виживання...
IP: 93.180.237.---wikand07.03.2013 21:36
Одесская область. В г. Ананьев "ямки" засыпают ... не знаю даже как эту смесь назвать, в-общем - какой-то гадостью со свалки. А в ней полиэтилен, ветки... смитья, одним словом(
IP: 46.252.211.---Сергей Скоробогатый07.03.2013 17:28
А цікаво на яку "суму" прзвітують ?
IP: 194.44.198.---Oleh Reveha07.03.2013 15:47
в смт. Красне Львівської області, дорогу залатали глиною, краще було ніж нічого зразу після латанки далі незнаю