Повернутись до публікації

Вулицями Києва – на сноуборді і з вітерцем

Понеділок, 25 березня 2013, 19:49
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 176.37.100.---volond01.04.2013 13:58
И у нас на улице я видел эту парочку. Смешно. Даже поделился с москвичами, не поверили.
IP: 93.74.73.---Варсава26.03.2013 21:16
Нічим "наш народ" не візьмеш!
Ні "огнянною водою", ні клятою владою, ні морозами !
New козаки - характерники! )))
IP: 178.94.61.---FUUFF26.03.2013 10:06
droopy:
Энджи Кпи:
Эти сноубордисты - понтоватые идиоты.
Людям за рулём и так тяжело.
Да, я вижу, рaгули не перевелись еще ... )))
Дааа, по комментам сразу видно кто есть кто,,, от каждого дня до по жизни ,,,
IP: 193.151.106.---droopy26.03.2013 09:44
Энджи Кпи:
Эти сноубордисты - понтоватые идиоты.
Людям за рулём и так тяжело.
Да, я вижу, рaгули не перевелись еще ... )))
IP: 31.129.120.---Alexander Nasachevskiy26.03.2013 07:25
Небезпечно, нічого не заперечиш. Але це реалії України. Якщо у нас комунальники круглий рік неготові, то чого б не скористатися цим. Люди не впадают у відчай, а відпочивать та позитивно сприймають світ. У Чернігові я бачив лижників, що також по дорогам їздили. Так зручніше і швидше.

Українець - 123 ---- Ідея про собачу упряжку взагалі бомба))) У Львові реалізували, ще б у Києві)))

Якщо, ще трохи помело, то скоро з'явилась інформація про тендер на закупку їздових собак для нашого "гаранта"))))
IP: 194.213.104.---Prescience26.03.2013 07:25
Молодці зрозуміло що це - монтаж та все ж - клас.
IP: 95.132.30.---брендимейс26.03.2013 06:54
ТЕРМІНОВО ПРОВОДИТИ ЗИМОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ
IP: 46.201.51.---FUUFF25.03.2013 22:14
Позитивно!) а ВЫ нытики не нойте .)
IP: 37.55.26.---українець-12325.03.2013 20:55
Молодці хлопаки. Там ще треба було по Хрещатику на собачій упряжці проїхати. Ото був би хіт.
IP: 93.74.229.---Энджи Кпи25.03.2013 20:46
Эти сноубордисты - понтоватые идиоты.
Людям за рулём и так тяжело.