Повернутись до публікації

Депутатські пільги

П'ятниця, 22 березня 2013, 12:24
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.94.28.---Алексей Рябенький23.03.2013 00:48
Але і це не все, що наші "дорогі" обранці отримують, за свої обіцянки (нам Дурням), що вони віддадуть всі свої сили, розум та досвід служінню народу України, тобто собі та своїм близьким, бо інші для них -
БИДЛО! Може ще "Свобода" своїми чистими руками зможе подолати цих бандитів, але їм потрібна наша підтримка. Треба виходити протестувати проти цієї банди у владі...
IP: 93.183.215.---rfhf22.03.2013 23:14
Це стосуїться також президента,суддів і прокурорів!!!!!!!!!!
-Годі смоктати народну кров!!!
IP: 93.183.215.---rfhf22.03.2013 23:11
ДЕПУТАТИ НЕ ПОВИННІ МАТИ ЖОДНИХ ПІЛЬГ!!!!!!!!!!!!!
-Жити в общазі і за хавчик, повинні бути аскетами і таким своїм становищем давати приклад всім державним посадовцям!
-А по закінченні каденції здають ключі,без подальшого утримання!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 91.209.51.---salllis22.03.2013 21:12
КАКАЯ РОЖА.
IP: 89.209.90.---Виктор Донцов22.03.2013 19:35
Придурковатая Тереза!
IP: 95.134.66.---Slawa_2010222.03.2013 16:34
БАНДИТИ!
IP: 88.135.220.---vlad22.03.2013 16:29
Толку з цих розмов... Низи говорять про все, що хочуть, а верхи живуть собі так, як хочуть.... Говоріть собі, пишіть... Ніхто вас не читає, ніхто вас не чує.....
IP: 85.90.210.---баярд22.03.2013 16:22
Какие открытые лица и честные глаза у наших депутатов. Они не могут лгать.
IP: 94.178.198.---Михаил Климовицкий22.03.2013 14:05
По оценкам экспертов, привлеченных CASE Украина, вся система госфинансов держится на вкладах рядовых украинцев, а не промышленных гигантов и олигархов вся система держится на мелких вкладах миллионов украинцев. Именно рядовой украинец, а не промышленные гиганты или олигархи содержит огромный госаппарат, оплачивает госзакупки и оплачивает счета за всеми социальными обязательствами.
IP: 93.73.63.---дмитрий генералов22.03.2013 13:47
Какие же наши депы "хитросделанные" ))))))