Повернутись до публікації

Жінки у Раді "вигулюють" нові наряди, а регіонали вивчають біографію Януковича

Четвер, 21 лютого 2013, 11:57
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 217.199.232.---sofa25.02.2013 18:10
Что там делают женщины?Ладно мужики, по жизни такие глобальщики.А пенсионерка Кужель зачем там РАБОТАЕТ?Молодые, понятно , освежают тяжелый труд.
IP: 92.112.193.---Ice_sky25.02.2013 16:48
Теперь понятно чего Кужель так во власть рвалась - "Шанель" выгулять негде было
IP: 95.132.92.---maliandrik22.02.2013 10:55
Ганьке пацанячий падгон от витьки хама януповича гайка)))
IP: 93.72.170.---Юлия Коломоец21.02.2013 22:22
Обратите внимание на фото, Мартовицкий - самый дисциплинированный. Пока другие баклуши бьют, читает человек. Скучно экс-генералу шахтерскому "под куполом". В 36-м округе он, явно, лучше себя чувствует, уж очень много времени там проводит.
IP: 89.209.87.---ДВС21.02.2013 18:36
Прошу журналістів дати більше інформації про книгу - назву, видавництво, автор, рік випуску, наклад. Щось вона(книга) не гуглиться. Зацікавила. "Самиздат"?
IP: 91.225.56.---дип21.02.2013 17:23
Навіщо їх так багато, на таку кількість люду в країні? Як же себе засипали людськими гривнями !! Таке враження, що большість скупана у наших гривнях, така сита, фірмова, напижена с партєйной указєвкой путєна! А європейці просто одягнені, просто причесані, як прості люди сміються, розмовляють і --дуже розумні і прискіпливо патріотичні - націоналістичні !!! ТО хто ж депутат , а хто окупант ? Є різниця?
IP: 93.72.125.---ambulance21.02.2013 16:37
Кужель вигуляла Шанель, А Вован і Адам замислили щось недобре за спиною у Таї.
IP: 212.80.33.---vkmaxim21.02.2013 14:54
А в Ганьки Герман пальці короткі товсті й старечі. Ще й гайку якусь на мізинець натягнула.
IP: 212.80.33.---vkmaxim21.02.2013 14:51
valent1ne:
Fedor K:
а на лобі теж целлюліт буває? якийся лоб у таєчки подовбаний.
я те ж звернув увагу що вона якась шершава
IP: 212.182.107.---Grzegorz55521.02.2013 14:19
Кидалова лучше бы не фотографировали, а то как франкенштейн выглядит. Ужас!