Повернутись до публікації

Тимошенко "повідомили про підозру" в замовленні вбивства Щербаня

Неділя, 20 січня 2013, 22:13
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 109.110.201.---sz05.02.2013 11:42
Янукович "кращий кравець" від Путіна,бо Путін ушив тільки ДВІ справи Ходорковському,а Янукович шиє для Ю.Тимошенко аж ДЕСЯТЬ справ.
IP: 94.179.40.---verita21.01.2013 23:34
ладно тебе, модер, я больше не буду сюда ходить, скучно здесь, но я ж понимаю, работа у тебя такая
IP: 178.92.169.---verita21.01.2013 22:50
это ж скока шекелей тебе заплатили, ЕРЖ?
IP: 178.92.169.---verita21.01.2013 22:49
ай, маладца!
IP: 178.92.169.---verita21.01.2013 22:47
ось вона ваша "свобода слова"! чи можу я звертатися до ЕСПЧ зараз? чи надати скрiншоти?
IP: 178.92.169.---verita21.01.2013 22:44
тут був ще й мiй власний коментар. Так?
IP: 93.88.57.---andriy-lawyer21.01.2013 18:51
verita, у європейських країнах такого немає щоб політиків прибирали малюванням карних справ. Там такого немає. Суди це добре, але що робити якщо цей рнжим не буде виконувати рішення Євросуду?
IP: 178.94.187.---Sunopen21.01.2013 16:53
и в европейских странах много политиков - Редиски
IP: 212.15.147.---andriy-lawyer21.01.2013 16:32
Sunopen, ні. Треба взяти за правило наступне: ЗАКОН - понад усе. Закон і законність, а не примхи однієї людини. Треба засуджувати тільки за реальні злочини, а не тому, що таке комусь захотілося. Тільки от у європейських крахнах проти невигідних політиків не малюють карні справи НІ ЗА ЩО. А щоло політичної ізоляції, то це назабаром буде
IP: 178.94.187.---Sunopen21.01.2013 16:20
зачем держать за решеткой невинную женщину?

Я тоже ЗА, давайте всех женщин отпустим из этой колонии.

Надо взять за правило-----человек, который стал политиком в нашей стране., автоматом становится плохим человеком для общества т.е. Редиской ибо там где наш политик там и коррупция.
Страдалица Юля была тоже в этих рядах и Европа это прекрасно знает.

Если бы Европа была уверена в кристальной честности Юли------была бы политическая изоляция нашей страны. А пока пуки отдельных гос.служащих