П’ятнична Рада. Війна за голоси і жіночий бунт

П'ятниця, 11 січня 2013, 12:24
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.225.57.---tms11.01.2013 17:50
LeoKa:
Всіх кнопкодавів треба саджати за порушення Конституції... якщо зараз неможливо, то час прийде...
Коли прийде? ЧУЖАК НІКОЛИ ДОБРОГО НАМ НЕ ЗРОБИТЬ! А можливо уже час! ДЛЯ ЦЬОГО ТРЕБА ВСЕ ФІКСУВАТИ ЗАРАЗ! ВСЕ І ВСІХ ЖУРНАЛІСТАМ ЗНІМАТИ! Всі прізвища цих аналів і комуняк повинні бути зафіксовані. Для них є статті, за які вони так сильно тримаються!
IP: 188.76.192.---oleg_madrid11.01.2013 17:45
пропоную розтріл на місці з контрольним вистрілом,ми ж гумані,не хочемо щоб стогнало це бидло
IP: 88.135.211.---petromuchka11.01.2013 17:43
ПОРА !!!!! збирати людей і гнати це БИДЛО !!!!!!!!!!
IP: 193.109.128.---deeper11.01.2013 17:38
ДУМАЮ достаточно будет не войны а хотя бы ОБЛИВАТЬ ЗЕЛЕНКОЙ тех кого споймали на голосовании за другого !!!

ОБЛИВАТЬ в тот же день
не обязательно сразу при голосовании -- хотя так еще круче ....

ВЗЯЛИ В РУКИ баночки с зеленкой -- подошли к потенциальным пианистам И СТОИМ ЖДЕМ
КАК ДУМАЕТЕ многие рискнут протянуть руку к ЧУЖОМУ ПУЛЬТУ

КРОМЕ ТОГО -- стоять ЕЩЕ и скамерой снимать
КАЖДЫЙ ДЕНЬ ..
IP: 193.109.128.---deeper11.01.2013 17:35
АХ КАКИЕ ШУЛЛЕРА !!

есть чему поучиться !!!
ТУЗА из рукава достать видать с детства суки учились !!

РАЗВОДЯТ КАК КОТЯТ ...

А ЧЕЧЕТОВ - ну такой же доктор наук .. ну такой доктор ...
IP: 46.119.127.---pavi11.01.2013 17:18

B]Andriy Romanczukiewicz:

я готовий,чекаю початку.вася а ти чому такий борзий?
IP: 46.172.143.---Andriy Romanczukiewicz11.01.2013 17:02
pavi:
Задовбало то звиздобольство. Готовий до війни? Вставай і воюй, а звиздіти в неті кожен дурень може.
IP: 46.119.127.---pavi11.01.2013 15:44
Глум над народом від Сяну до Дону. Потрібна війна і все вирішиться,по іншому не вийде...
IP: 93.178.221.---Don11.01.2013 15:20
Оппозиция - блокируйте раду до ввода сенсорной кнопки, иначе вы скоро тоже станете скотами как и прасы.
Если будете и дальше бездействовать, регионалы вас просто съедят.

Когда уже будут собиратьв киеве митинги против этой власти? Надо будет ехать!
IP: 195.225.52.---LeoKa11.01.2013 15:11
Всіх кнопкодавів треба саджати за порушення Конституції... якщо зараз неможливо, то час прийде...
81