Повернутись до публікації

Повне відео з відеокамер спостереження у Каравані

Четвер, 27 вересня 2012, 13:34
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 78.27.148.---LoveStory29.09.2012 10:20
Asif Aliyev:
Да я смотрю стрелок - просто ангел!
IP: 91.205.65.---Faststep28.09.2012 20:42
Посмотрите в нете как беспредельничеет охрана "Каравана".
IP: 95.132.160.---Lora Lollita27.09.2012 21:23
Lora Lollita:
да чего ж оно не добавляет ссылку!!!!!!!!! В общем на ютубе в поиске смотрите_видео называется "2012 09 27 20 03 51 608x440"
IP: 95.132.160.---Lora Lollita27.09.2012 21:22
Lora Lollita:
http:///watch?v=UfsQ9DXIki0 вот так правильно
IP: 95.132.160.---Lora Lollita27.09.2012 21:21
http:///watch?v=UfsQ9DXIki0
Я таки его нашла! Вот оно полное видео
IP: 94.179.94.---VICdd27.09.2012 20:11
doktor88888:
хто попадав на професійну охорону каравану... тому їх не шкода
раз сам попав знаю на одного декілька йдуть і ніхто не розбирається хто правий хто винний все вирішають силою і із ментами вони дружать і те що не треба теж відео пропасти може
в усьому цьому барадаку з охорнним свавіллям в курсі керівництво цього центру
час все розставляє на свої місця, мєнти мовчать люди роблять
Охрана в ТЦ всегда ведет себя, как хозяева, нарушая все возможные законы. Вместо того, чтобы вызвать ментов, они его потащили к себе в подвал (похоже денег побыстрому хотели срубить). Охрану не жалко. Дайте народу право на оружие - и не было бы этого случая.
IP: 37.46.232.---danila-vic27.09.2012 18:39
Это профи. Пистолет был в правом рукаве.
IP: 178.93.169.---ventilador27.09.2012 18:39
Вот смотрю кадры и ничего кроме ненависти к быдломассе "сторожей" не чувствую.
Эти мудаки даже не имели права обыскивать покупателя!!!! Как по хамски не давали выйти парню, сидели за столом как паханы!!!!! А ствол был у сторожей--это сто пудово!!!! Они же сами шманали парня!!!!
Все мы прекрастно знаем кто работает в охране таких заведений -- бывшие менты, а именно быдло и хамы, бугаи которым еще бы пахать и пахать, а они как жили на наши налоги так и жируют дальше!!!
IP: 77.122.106.---Іван Янковий27.09.2012 18:38
Скоріш за все у нього просто не було дозволу на носіння зброї, і як би його затримали і викликали міліцію, то він би сів у в’язницю відразу по двох статтях (а може й більше, бо невідомо де він того пістолета ще взяв і що тим пістолетом вже робили). А вкрав відомо від чого, "крутим пацанам", які думають, що закони для лохів, не подобається платити гроші за все і тому вони іноді крадуть через любов до мистецтва. От і попався на цій крадіжці. Звичайний злодій, якого треба посадити до кінця життя, як на мене.
IP: 178.93.169.---ventilador27.09.2012 18:38