Повернутись до публікації

У Лаврі замість укріплення схилів збудували ресторан

Четвер, 31 травня 2012, 16:27
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.132.212.---saks26.09.2012 14:17
Не знаю как ниже подписавшиеся, но я был недавно в Лавре и ни каких ресторанов там не увидел...стоят столики, чай, кофе, выпечка....люди приезжают из далека, с России, других стран....отдохнули, посидели за чашкой чая, поговорили..... А на счет данного рода репортажей скажу одно - готовят их на ЗАКАЗ, организованный через телеканал 1+1, владельцы которого ходят совсем не в православные храмы... и проплаченый особами, заинтересованными в смене руководства РПЦ МП. Два слова о так званом бизнесе по-церковному... - не для кого не секрет что во все времена в православных обителях, да и не только в православных, допускалось наличие ремесленничества и ведения хозяйства, были постоялые дворы для паломников, те же трапезные, лавки с церковными товарами итд....Другое дело на какие нужды шла выручка...тут уж не нам и судить, если что... Поливание грязью Владыки Павла, уже почти 20 лет руководящего КПЛ, считаю недопустимым, и кто разделяет мое мнение....- поддержите!
IP: 109.108.69.---Olblohin20.07.2012 12:23
Щира дяка жуналістові Михайлу Ткачу. Правильно усе показав. Бізнес по-церковному. Якось довелося побувати в монастирі Голосіївська пустинь (РПЦ). Так там таке будівництво! І це при дорожнечі будматеріалів. А їхня церковна лавка - справжній супермаркет. І монашки-продавщиці так вправно з калькулятором працюють. А в одній із церков, коли прийшов сповідатися, то піп одразу розказав, що треба ходити тільки до правильної церкви (РПЦ), канонічної (читай: носити бабло). Я вже й не став сперечатися, що російська церква свого часу, коли відділилася від Київської, була неканонічною 170 років, а канонічності досягла інтригами і підступом. Ну і яким боком вони до Бога??? Робімо висновки
IP: 94.153.24.---Capitoshko19.07.2012 20:57
як після такого можна сповідатися в цих людей?

звичайний бізнес, не ходіть до тої церкви - облуда там.
IP: 95.135.13.---Теодорро11.07.2012 18:16
А бордель вже є,чи ще буде?
Бордель-Ресторан - індульгенція Церква МП
IP: 134.34.226.---Spielerman31.05.2012 17:37
Люди, поширюйте ці інформацію. Чим більше знатимуть тим менше ходитимуть у ці "церкви",
IP: 178.95.41.---zaslon31.05.2012 17:26
Slavik_UA:
так тож там ,а тут уххх балдёж
IP: 178.95.41.---zaslon31.05.2012 17:24
ну чого ви такізлі ,та мони тоже люди ,і сотку,другу після "трудів праведних"пропустити не протів а так все буде під боком ,вийшов з келії мохнув стакашку за здравіе владики і все ,і бухло напевно есклюзивне буде там "слёза Киріла",чи щось в тому роді
IP: 195.24.140.---Samohvalov31.05.2012 17:23
брать с них налоги как и со всех предпринимателей, тогда будут меньше наглеть.
IP: 95.134.17.---Reply31.05.2012 17:17
Michael Martynyk:
та вони ох*їли... а потім і п'яні гулянки в тому ресторані, і нецензурна лайка - і все це у серці нашої релігії, нашого Бога...
Треба сказати богу твоєму або пох або він в долі. А то б спалив би як Соддом і Гомору.
IP: 95.133.159.---Slavik_UA31.05.2012 17:08
В тому московському патр-ті одні дибіли, які за бабкі вдавляться. Той владика "сука" на мерсі за 150 штук ганяє, а на тому світі на сковороді з олейною буде. Нічого, Там йому все згадають.