Повернутись до публікації

Янукович хоче посилювати співпрацю з самим собою. Ще один ляп

Вівторок, 29 травня 2012, 17:36
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 188.0.66.---Svyatoslav Usatyuk30.05.2012 23:13
То в нас є інший "справжній" президент???

Яник нас нарешті познайомить???

Чи ибори були сфальсифіковані))))))))))))
IP: 176.8.204.---Zeka Get30.05.2012 21:21
Що ж ти зробиш, ВОНО так працює. Мозок - суцільний глюк!
IP: 193.19.243.---Kristina Inzova30.05.2012 13:48
Zabugorenko:
Як я розумію, Ви далі фрази про хвилювання не читали. Я кажу про те, що замість того, щоб жартувати та доводити прописні істини - пішли б й допомогли країні. Бо місити лайно у кометарах досить розуму у кожного, а на те, щоб зробити щось радикальне - кишка тонка. Я ні на що не претендую, я теж незадоволена стоновищем в Україні і, нажаль, нічого з цим зробити не можу, бо не маю ніяких на це повноважень, проте, я не опускаюся до того, щоб глузувати з влади. Від глузування нікому краще не стане. Людиною треба бути перш за все, а не регочачою самовдоволеною гієною суспільства.
IP: 178.95.187.---zaslon30.05.2012 12:27
що ,він хоче до нас приїхати ,?та він вже прилітав на стадіон облетів і полетів ,а якщо хоче то нехай відвідає ,кури вже добре несуться
IP: 178.94.58.---Ivanivska30.05.2012 12:23
Під час саміту НАТО у Чикаго Янукович пообіцяв, що "президент України відвідає Україну" і посилить з ним співпрацю. - А ще зробить все щоб життя в Україні стало НЕБЕЗПЕЧНИМ для українців !!!! Коли мізків і не було , а тепер вони ще й висохли на старість - то вже медицина тут безсила, хіба що урасльські шамани знову щось нашаманять - так Путін же не пустить в Росію брехуна і "кидалова"..... Свої обіцянки треба виконувати, а раз дав слово - держи його, щоб тебе не вважали п.....сом і "Порожняком" !!!
IP: 88.67.121.---Zabugorenko30.05.2012 12:05
Kristina Inzova:
Шановні коментатори! Якщо такі вже розумні - то йдіть, балатуйтесь у президенти! Бо дуже весело, я дивлюсь, вам ганьбити власного президента... Почніть з себе! Скільки відсотків українців добре володіють українською? А скільки відсотків не хвилюється під час виступів на телебаченні та перед багатотисячною аудиторією слухачів? Чи, може, кожен з вас вважається добрим дипломатом? То сходіть й навчіть президента правильній вимові, підвищте рівень його ерудиції! Або хочаб доведіть, що ви кращі та розумніщі за нього.
Самі обрали, а потім ще й жалкуються, жартують над власним лідером! Хто ж вас поважати за це буде? Ваші пусті розмови, ваші жарти залишаються на рівні кухонних балачок.
Крістіно, ти що, на пальмі сидиш? Як-би це у нього було перший раз... Набери у Гуглі "Перли від Януковича", а потім розказуй про те, що "він хвилюється"...
IP: 193.19.243.---Kristina Inzova30.05.2012 11:45
Шановні коментатори! Якщо такі вже розумні - то йдіть, балатуйтесь у президенти! Бо дуже весело, я дивлюсь, вам ганьбити власного президента... Почніть з себе! Скільки відсотків українців добре володіють українською? А скільки відсотків не хвилюється під час виступів на телебаченні та перед багатотисячною аудиторією слухачів? Чи, може, кожен з вас вважається добрим дипломатом? То сходіть й навчіть президента правильній вимові, підвищте рівень його ерудиції! Або хочаб доведіть, що ви кращі та розумніщі за нього.
Самі обрали, а потім ще й жалкуються, жартують над власним лідером! Хто ж вас поважати за це буде? Ваші пусті розмови, ваші жарти залишаються на рівні кухонних балачок.
IP: 77.247.27.---Vladimir Korobko29.05.2012 21:25
Marlen Lee:
САМОВЫРОДОК