Повернутись до публікації

Янукович у Чикаго очима української діаспори

Четвер, 24 травня 2012, 14:39
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.126.114.---ursula22.06.2012 11:15
andrew_sc:
andrew_sc:
"...а канцлера Ангелу Меркель український президент проводжав поглядом..."
_____________
Она шо, в шапке была?
Молоток !!!
IP: 195.211.208.---andrew_sc15.06.2012 18:43
"...а канцлера Ангелу Меркель український президент проводжав поглядом..."
_____________
Она шо, в шапке была?
IP: 31.41.117.---valiksvp14.06.2012 08:11
"ну і після цього президент України буде відвідувати Україну, і нам треба посилювати нашу співпрацю, і в нас дуже-дуже багато є спільних справ" - в нього роздвоєння особистості???
хто його в політику пустив??? Він жеж іще школу не закінчив... так освічені люди, і тим більше політики, не говорять!
Ренатка!! І шо, інших варіантів не було??? тільки "...а можна я буду прєзідєнтом, Рєнатка, ну пажалуйста!!!"
фі...
IP: 195.162.82.---Totik11.06.2012 18:28
OlegRoman:
Справа в тому,що це ми- народ дозволяємо їм такими бути.
IP: 178.40.176.---OlegRoman09.06.2012 18:31
Україну, Білорусію, Росію окупували три пост-большевицькі бандити - зек-президент Янукович, узурпатор Лукашенко та рос-фюрер Путін. Ліквідація демократичної свободи, гуманізму, людської гідності, з її національною ідентичністю мовою та культурою, були та завжди будуть "вєлічяйшимі достіженіямі" їх антинародної діяльності. Цим злочинцям єдине місце - тюрма! Назавжди!
Досить спати рабським сном землятство миле!!!
У Чехії, Словаччині державна мова одна, але йдучи по вулиці почуєте різноманітність світових мов. Нікому це не заважає. Навпаки! Корисно, приємно.
Bratislava Praha.
Большевицька орда в СРСР ліквідувала любов, шану до мов. Настолювалася лише дика русо-зеківська мова та одичавіла грубість, хамство до людини. Результат - зек-президент Янукович, рос-фюрер Путін, узурпатор Лукашенко. А риба смердить від Кремля!
Bratislava Praha.
IP: 94.179.155.---Vladimir Vlasov05.06.2012 15:17
Kvitoslava:
Якраз, я його не обирав ,але не зійду з своєї позиції,бо це є позиція Розуму,якого ми, частково , втратили від злоби. І це не тільки моє бачення проблеми,це бачення боже...Хоч я і не віруючий ,але не безталанний , і можу навчатись. А хто вчиться той і пізнає ,і не тільки зло ,але й добро. І добре розрізняє критику відзвичайної злоби,а злоба йде тільки на вред,повірте. Ясам злий...
IP: 193.109.145.---konstantinowih03.06.2012 11:40
Vladimir Vlasov:
http://perec.in.ua/news/11402/
IP: 193.109.145.---konstantinowih03.06.2012 11:39
http://perec.in.ua/news/11402/
IP: 193.109.145.---konstantinowih03.06.2012 11:38
Нью-Йорк Таймс

Несколько дней назад президент Украины Виктор Янукович получил несколько тренировок по основам английского языка, перед тем как он посетит Вашингтон и встретится с президентом Бараком Обамой. Инструктор сказал Виктору Януковичу: "Перед тем как Вы пожмете руки с президентом Обамой, пожалуйста скажите ‘how are you’(Как Вы поживаете). Потом мистер Обама скажет ‘I am fine, and you?’ (Я в порядке а Вы как?). И вот теперь Вам нужно сказать ‘me too’ (Я тоже). После этого мы, переводчики, сделаем всю работу за Вас. Выглядит довольно просто, но правда вот в чем: Когда Виктор встретился с Обамой, он ошибочно сказал ‘who are you?’ (КТО ВЫ?) (Instead of ‘How are you?’.(Вместо Как Вы поживаете))… Мистер Обама был немного ШОКИРОВАН, но несмортя на это сумел ответить с юмором ‘Well, I’m Michelle’s husband, ha-ha…’ (Ну… Я муж Мишель, хаха) Виктор Янукович ответил ‘me too, ha-ha…. (Я тоже, хаха) После чего в переговорной воцарилась долгая пауза.

Очередной ляп - о котором в Украине
IP: 188.163.59.---Viktor12431.05.2012 19:33
Vladimir Vlasov:
Якщо ми його обрали,то не треба такої нищівної критики! Тепер треба терпіти ,і не поливати з помийного відра,може,дасть бог,і він стане вправнійшим,а десь, і виправить свої помилки. Така аморально-тотальна критика,тільки погіршить його здібності, і нам від цього не буде ніякої користі. Під таким тиском,кожен може зламатись . Треба Аморальність з нашої критики,все-таки видалити,бо це не культурно,неввічливо і не дальновидно...
Ты всегда дураков хвалишь, что бы они умнее стали. Это что то новое в психологии воспитания. Или ты по украинской поговорке; "Бачили очі що вибирали, тепер їжте хоч повилазьте".