Повернутись до публікації

Заява Тимошенко про побиття: Вони накинули на мене простирадло і стягнули з ліжка

Вівторок, 24 квітня 2012, 14:28
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 213.151.30.---Игорь Шестаков07.05.2012 23:43
Мені здается щоб там не коялось, але бити жінку, да щей ту яка посідала одну с вищих посад в Україні, це найостанніше діло. Я гадаю вона не в змозі була зробити чогось такого серьёзного, за що її можно було відлупцювати. Що зкажуть у Європі про ту країну в которій жінку ізбивають майже у усіх на очах. Та нічого гарного не скажуть це точно. Одже гандьбимо сами себе.
IP: 178.95.240.---lena boyko04.05.2012 21:47
После того, как я увидела что милиция выходит за рамки своих полномочий, явно нарушая права человека, я поняла, что нужно немедленно остановить этот беспредел!! Если они позволяют подобное с человеком за которого проголосовало пол страны, то что можно говорить за простых граждан?
Проблема в том, что наш президент допустил полный беспредел во всех сферах общественной жизни. В следствии чего виновные сейчас у власти, а невиновные отбывают за них наказания!
IP: 82.193.98.---Вітвіцький Вячеслав04.05.2012 00:39
Навіть із помилками, але логічна і приємна для вуха (тоб-то не ріже слух) мова. Говорить, що людина освоїла мову на досить високому рівні. Робити перевірки орфографії, тим більше, коли пишуть у в'язниці,- це верх блюзнірства.
Доречі, сучасні дослідження англійских науковців однозначно вказують, що мова є наслідком впливу місцевості на розум людини,- тоб то розмовляти не тією мовою, що притаманна окремо взятій місцині,- свідомо наражати себе на хвороби, навіть онкологічні! (Не все так просто у нашому житті,- батьки які забороняють своїм дітям спілкуватись мовою данної території свідомо знищують здоров'я своїх діточок.
IP: 64.56.251.---Victoria Shagane27.04.2012 20:30
Я Є живим свідком того, що Тимошенко побили і можуть катувати. я з Запоріжжя, мій брат помилково був осудженний і продовжував сидіти у вязниці із-за багатого горісполкомовського синочка, брата били, недавали їсти. я приїхала напобачення коли він захворів на туберкульоз, йому надали 5 хв. на побачення, наступного дня до мене приїхав міліціант повідомити що брат помер. коли ми дісталися у Харков поховати його, міліція небажала віддавати тіло, після наполягленнь, ми отримали дозвіл на поховання, я відкрила труну він був жахливо побитий, його тіло було усе у порізах, я впевненна що він від чого і помер,адже били палицями, я запитала чому у мого брата вуха і ніс побиті, виглядає як нібито хтось порізав, мілійіян відповів мені , нібто він забагато падав з ліжка, на шось тверде,але у очах міліціанта коївся жах провини
Я ЗАЯВЛЯЮ, ЩО В УКРАЇНСЬКІХ ТУРМАХ Б'ЮТЬ І ТЕРОРІЗУЮТЬ НЕВИННИХ, БАЧІЛА НА СВОЇ ОЧІ, КОЛИ У ХВОРОГО НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ВИХВАТИЛИ КОЛБАСУ З РОТА І ХВИРНУЛИ ЇЇ НА ПІДЛОГУ
IP: 46.118.195.---Kilkenny25.04.2012 23:28
Друзья мои, а вы не задумывались для чего сущестует профессия корректора? Если вы почитаете рукописи великих русских, украинских и любых других писателей, то весьма удивитесь, сличив их с печатными вариантами их произведений.
IP: 82.11.119.---Mart Author25.04.2012 21:45
Mart Author:
amper1954:
amper1954:
Шановний! Чим більше мов знаєш, тим краще. Ви не в буцегарні, але теж робите помилки. Більше приділяйте уваги розділовим знакам і буде Вам щастя...


пишу ще раз бо я наплутав--кажу що як твоїй мамі будуть пальці ламати---то ти будеш її поправляти що вона кричить нелітературно? засмічує мову?
IP: 82.11.119.---Mart Author25.04.2012 21:39
rotkiv3:
"Коли до мене почали застосовувати грубу фізичну силу, я уявила весь відчай тих беззахисних людей, яких жорстоко, по-звірячому б’ють, а іноді і вбивають слуги народу....", когда она была при власти такие вопросы ее беспокоили?
ага, да. её тогда не били. а шо, вы слышали шо кого то тогда били? судили за собачий х?
каких депутатов тогда побили беркутовцы и где?--а то я не знаю
IP: 82.11.119.---Mart Author25.04.2012 21:33
amper1954:
Mart Author:
--покажи себе на українській--щоб ми знали що не брешеш.

Шановний! Чим більше мов знаєш, тим краще. Ви не в буцегарні, але теж робите помилки. Більше приділяйте уваги розділовим знакам і буде Вам щастя...
ти, а Гім 00нюковичеві теж посилаєш де і коли він помилився? покажи де послав. він же тепер на виду---чого до арештантки пристав з правописом? його ж весь світ тепер служає, га?
IP: 82.11.119.---Mart Author25.04.2012 21:28
amper1954:
Mart Author:
--покажи себе на українській--щоб ми знали що не брешеш.

Шановний! Чим більше мов знаєш, тим краще. Ви не в буцегарні, але теж робите помилки. Більше приділяйте уваги розділовим знакам і буде Вам щастя...
в тих місцях , де вона народилась--багато людей взагалі перестали говорити на укр мові--ти це знаєш?
ти, тикаю бо ти дурний---дивись а Азаров що?--чого не підеш його повчити?
трохи боїмося, ні??
IP: 82.11.119.---Mart Author25.04.2012 21:24
amper1954:
amper1954:
Mart Author:
--покажи себе на українській--щоб ми знали що не брешеш.
людину побили --а він шукає розділовы знаки. і правопис перевіряє. як твоїй мамі прищемлять пальці в дерях--будеш її поправляти щоб кричала правильні слова і не засмічувала мову?
Шановний! Чим більше мов знаєш, тим краще. Ви не в буцегарні, але теж робите помилки. Більше приділяйте уваги розділовим знакам і буде Вам щастя...