Повернутись до публікації

Другий мітинг опозиції у Москві став іще масовішим

Субота, 24 грудня 2011, 18:17
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.94.27.---бабайко28.12.2011 02:46
невже в пуціна закінчилась горівка...чи то москалі протризвіли і змінили позу раком на єншу...туманнно всьо смутно...токо б нєбило файни
IP: 194.213.104.---Prescience26.12.2011 22:10
июлий:
irina_gaidayenko _ 24.12.2011 23:39
Да уж, русским есть чем гордиться. Повелись на ту же песню, что и украинцы в 2004. А лидеры еще покруче наших, хотя, казалось, что наш цирк найкращий.

Наверное сидишь на жирненьком месте, взяточки носят регулярно и все устраивает. Никогда не догониш своим умом, что же все-таки происходит. Тебя жалко, дуреха.


не переживай путіну приходить кінець це ясно як білий день що президентом він не буде і очищення почнеться саме звідти він слідству багато чого розкаже за наших газовщиків також.
IP: 178.92.69.---июлий26.12.2011 18:02
irina_gaidayenko _ 24.12.2011 23:39
Да уж, русским есть чем гордиться. Повелись на ту же песню, что и украинцы в 2004. А лидеры еще покруче наших, хотя, казалось, что наш цирк найкращий.

Наверное сидишь на жирненьком месте, взяточки носят регулярно и все устраивает. Никогда не догониш своим умом, что же все-таки происходит. Тебя жалко, дуреха.
IP: 82.204.242.---troll7826.12.2011 12:52
учитель холопы
IP: 99.233.173.---Kvitoslava26.12.2011 01:50
Ot, molodci ! Pozazdryty . Januk, naczuwajsia !
IP: 95.135.83.---professional25.12.2011 22:15
Молодцы, россияне! Украинцам стоит поучиться! Выходить не 5-10 тыс., а 100! Тогда и "Беркут" превратится в цеплят!
IP: 31.40.224.---tarapon25.12.2011 21:09
Прикольно, ніколи б не подумав що в сьогоднішній Росії таке можливе.
IP: 93.77.16.---Gonsales25.12.2011 12:47
Коли ця публіка прийде влади то перше що вони зроблять після того як відмиються від крові - полізуть в Україну
IP: 194.213.23.---11199925.12.2011 12:05
це якраз не москалі, а росіяни. жителі міста Москва.

вони проти москалів.

а "москалі" живуть і в Києві.бо це не національність і не прописка,
це стан душі.
IP: 178.158.66.---Tridentt25.12.2011 10:57
Вот таких москалей я даже зауважал... А то совсем уже в стадо превращались. Тёме Троицкому респект как всегда. По старой рокерской легенде Тёма вместе с БГ, распивая портвейн в одном из питерских двориков где-то в семдесятых придумали слово "совок" как обозначение СССР и всё, что с ним связано.
Отдельно Тёме спасибо за точную характеристику Януковича. Теперь только многие начали понимать как тогда Троицкий был прав - "Виктор Янукович вообще исключительный ПРИДУРОК..."
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5i62lAe0y9s