Повернутись до публікації

Стадіон у Львові за день до відкриття: ні даху, ні сидінь, ні доріг

П'ятниця, 28 жовтня 2011, 14:20
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.134.87.---fiyaso31.10.2011 20:16
Пока сам у себя мусор под ногами не уберёшь-никто из Европы тебе его не уберёт.
IP: 95.134.87.---fiyaso31.10.2011 20:14
Для кореспондентов-Украинской правды-"Язиком молоть одна справа-а плуга тянуть інша"
IP: 194.44.134.---самтрест30.10.2011 16:02
Чому, на третину менший за вроцлавський стадіон. з меншою оплатою праці будівельникам вийшов у двічі дорожчим ???!!!???
IP: 31.43.225.---roksi121230.10.2011 11:58
BenyaKrik:
ми і є вже європейцями, а тобі ще далеко.
IP: 46.203.206.---Алексей Дулян30.10.2011 08:02
трк Украина транслировала запись в 23.30 работы много режисерам надо сделать и людей спать больше будет.
IP: 109.201.227.---bobigor30.10.2011 07:19
BenyaKrik:
шукаєш причину а причина в гнилій владі нам цей стадіон у львові взагалі не потрібен там будуть жити горобці
IP: 94.231.37.---Nikoman30.10.2011 00:54
Ужастик:
После того, как дважды несудимый проФФесор стал президентом Украины, никакой факт о недоделанном стадионе не может быть говнистее.
IP: 46.203.48.---uhi29.10.2011 18:33
walter_white:
О, да тогда бы они тут все в один голос кричали ай-ай-ай, ой-ой-ой, это вообще кошмар, стадион вообще никогда не построят и тому подобное. Им же наплевать, что УЕФА все контролирует, и даже англичане следят за качеством. Производители уж точно лучше в строительстве разбираются, чем такие вот интернет-нытики, как Тарас.
IP: 81.218.236.---walter_white29.10.2011 18:21
Тарас Савчук:
Стадіон справді недобудований. Грати на ньому у футбол і дивтись декільком тисячам людей можна було ще літом, але це недоведена до кінця річ. Куди поспішають? Та це не діло тих за чий рахунок європейцям влаштовують пір. Шукаймо як вижити. Кому вдасться потім може спитай в олігархо-чиновницької влади...
Интересно что бы вы писали, если бы открытие перенесли, если вас сейчас столько желчи льется.
IP: 91.221.218.---Тарас Савчук29.10.2011 17:49
Стадіон справді недобудований. Грати на ньому у футбол і дивтись декільком тисячам людей можна було ще літом, але це недоведена до кінця річ. Куди поспішають? Та це не діло тих за чий рахунок європейцям влаштовують пір. Шукаймо як вижити. Кому вдасться потім може спитай в олігархо-чиновницької влади...