Повернутись до публікації

"Гражданин поэт" пройшовся по Януковичу і Тимошенко

Понеділок, 17 жовтня 2011, 14:57
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---Solodilova Liudmyla15.03.2014 11:11
Всем, кто считает, что Ефремов прогнулся забейте с ютубе "актер Ефремов про "великого Пу...." (Путина).Гражданин Поэт-Закон Джунглей" !!!!!

Сначала, посмотрите этот шедевр, а потом говорите!! Аплодирую стоя!!!
IP: 94.244.142.---bravo6013.11.2011 12:22
Огидно, коли б*ють лежачого. Так і ГОЛОВНИЙ ПРдун, нищить повержених. Страх за свою шкіру бере верх над розумом... А ЦЬОГО підспівувуча просто жаль. Мабуть голодний, а існувати якось треба...
IP: 178.150.136.---gryc13.11.2011 09:23
Справді, хлопці-коментатори мають рацію - Росії приходить кінець, якщо вони навіть не розуміють, що Юля обікрала Україну разом з Путіним і Газпромом.
IP: 31.40.210.---Volodymyr Mvv26.10.2011 12:24
одурачивание и так дурного лохтората ну и лизание с причмокиванием зада пуцина
гофноролик
IP: 46.247.133.---muziko25.10.2011 23:17
Сплошная лажа... У нас на шахте нишист Леха после бутылька выдает гораздо артистичнее, чем этот ваш Ефремов (и за шо только этой кодле бабки лохи отстегивают?...) и причем экспромтом. Жаль, народные таланты не имеют выхода в эфир в таком формате.
Да-а-а-а-а, и впрямь деградирует мужское население России - у Ефрема заметно заплетается язык и мозги наверное от спиртного не особо варят (за музыкой не успевает) - хоть бы прорепетировал разов 150, глядишь и творческий подход проснулся бы...Не выпускайте такую лажу в эфир, нынче работать нужно проФФессионально. Удивляет то, что все писатели и поэты творили свои шедевры в гораздо более молодые годы, а эти тупые старикашки-артисты пытаются что-то изобразить, забывая, что о них уже давно Р.Бернс в переводе Маршака сказал примерно так: Году в 950-м, точнее я не помню даты, лепить свинью задумал черт, но в самое последнее мгновенье он изменил свое решенье -и Вас он вылепил, милорд! Хрюкайте, пока лохи отстегивают, они ваши кормильцы
IP: 46.98.62.---kapiton_0120.10.2011 17:06
Мне очень понравилось! Не перестаю восхищаться Ефремовым. Открываю для себя все новые его грани. Ну а Быков - редкое для наших дней сочетание мозгов, высокой эрудиции, таланта и трудолюбия. Браво обоим!!!
IP: 184.32.112.---Андрій0120.10.2011 02:57
Андрій01:
safety:
Меня некоторые комментаторы позабавили. Путинский выкормыш, это серьезно.
:-)
Ефремов бесстрашный человек, в России для таких проектов нужно мужество.
:-)
Гражданин поэт вообще очень интересный проект. Иногда очень удачно, иногда нет.
Мое любимое про Бин Ладена. Просто нетленка:
У нас бы бин Ладен отстроил Чечню,
А у вас он не вернулся из боя.
:-)

Молодцы люди.
Насчет конкретного произведения - это их взгляд на вещи со стороны, который имеет полное право на существование. Смешно между делом.
:-)
Буфарь под нигера репера косит !!!!
Бездарь и бухарь выебы...ся .
IP: 184.32.112.---Андрій0120.10.2011 02:51
safety:
:-)
Буфарь под нигера репера косит !!!!
IP: 82.207.125.---white918.10.2011 10:17
DJHJY:
Українці вже один раз підтримали Ющенка не тому,що Ющенко,а тому,що проти режиму. І вийшла кака.нічого не змінюється,тільки імена-система та сама
Та ну...?! Добре що Ви ще Б. Хмельницького не згадали. :)
до Козла історія не знала конституційних переворотів
А ще, податкового пресингу, можна було звернутися до суду сподіваючись на силу такого-сякого закону, вірили що зароблять хоч яку пенсію, були ще кабінети куди можна було звернутися без хабара, регулярно регулювалася мін.з/п і пенсія, не вимагали права на водіння велосипеду і взагалі за останні півтора роки життя українця середнього достатку перетворилося з дупи на ПОВНУ ДУПУ! І тільки не кажіть, що настало покращення, бо впіймали злодійку, ця "новина" не зробить повнішим мій холодильник.
IP: 89.105.247.---DJHJY18.10.2011 10:02
white9:
+100
Всі крапки над і, все по суті, додати нічого.
Окрім хіба, що те, що більшість підтримують Юлю не тому, що за Юлю, а тому що проти режиму. І взагалі ми нація яка завжди голосує не "за", а "проти".
Юля ніколи б не стала таким беззаперечним лідером, якби не дибільне (інакше не назвати) переслідування.
Українці вже один раз підтримали Ющенка не тому,що Ющенко,а тому,що проти режиму. І вийшла кака.нічого не змінюється,тільки імена-система та сама