Повернутись до публікації

Квартира Ющенка за $1000 на добу

Четвер, 30 червня 2011, 21:17
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.119.121.---widnowa14.04.2013 00:42
Romanovich30:
Цi руки нiколи не крали , а нафiга красти , опустити гривню i вже заробив ..
Рекомендую прочитати записи Миколи Мельниченька. Там є фрази ...як би не Ющенко то нам би америкаси... дальше говориться, як він утримував вартість Української гривні. А ви запитуєте які в нього є заслуги. В нас і без нього є кому красти. Замість того, щоб стати поряд з ним плече в плече ви, як гниди розлізлись по своїх комірках.
IP: 46.119.121.---widnowa14.04.2013 00:19
Талант українських будівничих відомий в цілому світі. В дизайні квартири відчувається повага до карпатського краю (грагарі), селянський господар (трохи важкувата кухня) і світла кімната для сім’ї. Навіть з комуналки можна зробити відносно не дороге цікаве творіння. Карпатський край, край майстрів і треба тим гордитись.
IP: 195.248.161.---Арсений Пылин27.07.2011 16:46
Ничего необычного не увидел...
IP: 94.178.14.---robson16.07.2011 00:18
Скоро Хам будет сдавать Межегирье...
IP: 91.124.226.---Romanovich3005.07.2011 16:22
Цi руки нiколи не крали , а нафiга красти , опустити гривню i вже заробив ..
IP: 188.230.52.---Олег Павлик04.07.2011 13:03
Лапша це все...............
IP: 193.243.159.---dolly04.07.2011 01:44
Ничтожное, мелкое убожество. Живет на гос.даче, а квартиру сдаёт. И свято верит что ему "положено'', что он заслужил. Пресмыкаться перед Януковичем за гос. дачу полезнее и эффективнее, чем орать на майдане - бандитам тюрьмы. Как всё убого закончилось, Виктор Андреевич.
IP: 94.178.32.---ATTI03.07.2011 16:10
:)) Раніше до фаху бухгалтера ставився скептично, після побаченого, вирішив, записуюся на курси...Гм..Чи може лікарню майбутнього почати будувати?
IP: 220.239.99.---zmaylo03.07.2011 13:53
Достали все:
ЭХ ЗАВИСТЛИВЫЕ ВЫ ВСЕ! Человек, который своими руками которые ничего не крали столько наворочал... Какой молодец!
*******
Сукин син!, але наш сукин син!
IP: 93.75.102.---european02.07.2011 23:32
jolion:
[Вы предлагаете жить ему, как ваша бомжиха ТЮв? Без квартиры, без дачи, без дома, без машины? имея при этом ]миллиарды долларов в оффшорах?
тріліони. вас дезінформують.