Повернутись до публікації

Янукович прикупив на ярмарку діжку для огірків

Середа, 18 серпня 2010, 14:39
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.122.49.---erty__20.08.2010 09:42
Forrest:
Якраз щоби засолити в цій діжці зекову голову.
Теж не поганий варіант..:))
IP: 193.104.208.---Forrest20.08.2010 06:59
Якраз щоби засолити в цій діжці зекову голову.
IP: 77.122.49.---erty__19.08.2010 19:51
zeroandr:
Один на меде был помешан, второй - бочки покупает... одни селюки какие-то, шо один шо второй не занимаются государством...
Так один второго и подсуетил..
IP: 77.122.49.---erty__19.08.2010 19:50
не блондинка:
erty__:
ну чи жінка винна, що їй таке "щастя" попалося. якби зараз, за ринкових умов то розвелася
Та я ж нічого, більше скажу, мені її навіть шкода але як подумаю про те, що таки перша леді, то шкода імідж України також..
IP: 91.207.42.---Orian19.08.2010 18:41
Насолить огірків та буде розсолом москаликів поїти та й сам щоб голова не боліла.
IP: 178.95.32.---Ukrainian patriot19.08.2010 16:22
Буде тепер чим закусувати!
IP: 94.45.128.---pomsta19.08.2010 11:19
А що ж про свою Люську забув?Їй вишиванку не купив?Та накрен тратить бабки на барахло, яке гидко людям показать, запер її під охорону, щоб не попадалась на очі.Бо-" великомучениця".І казав:"бочка", а не діжка, як переказують, тіпа-цитують.
IP: 195.189.46.---Tridentt19.08.2010 11:00
Бочкадляогурцофффф - супермегадивайс. Айпэды с аймаками и разными сноулеппардами нервно курят в сторонке.
IP: 91.90.17.---zeroandr19.08.2010 10:59
Один на меде был помешан, второй - бочки покупает... одни селюки какие-то, шо один шо второй не занимаются государством...
IP: 92.113.25.---lacky19.08.2010 10:10
Бідло в захваті-руки тянуть до свого божка..зека...Тепер у них життя радісне й безпроблемне...дайте тільки з паханом пофотатися та ручку потримати...будек тепер про що онукам й дітям розповідати...Зек іх президент!!!