Повернутись до публікації

Черговий конфуз Януковича – президент приймав Медведєва і Кº на фоні перевернутого прапора

Четвер, 15 липня 2010, 13:09
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 217.196.160.---set198208.08.2010 18:00
Українська правда http://www.ex.ua/view/547090?r=23785
IP: 217.196.160.---set198208.08.2010 17:59
Українська правда http://www.ex.ua/view/1743182?r=23785
IP: 95.133.126.---Kislorod02.08.2010 16:49
Союз одержимых деньгами и властью
Возглавил недавно бандит-белорус.
На всех наплевавши, законы поправши
Нас тянут на ЗОНУ: «Советский Союз»

Припев:
Гибнет Отечество
В прошлом свободное,
Что создавал Украинский Народ!
Тупость нахальная ,региональная
Нас к торжеству бандитизма ведет.

Им ЗОНА светила (не солнце свободы)
Тюрьмы избежать Мыздобул подсобил....
И к власти привел он моральных УРОДОВ
И стал президентом КОНКРЕТНЫЙ ДЫБИЛ !!!
IP: 195.225.52.---Барак Обама29.07.2010 01:15
Не повезло.Однозначно.
IP: 95.132.185.---molfar6926.07.2010 13:50
Перевернули Україну.......
IP: 94.27.67.---VIL10025.07.2010 10:40
АЗАРОВ: "ВИКТОР ФЕДОРОВИЧ, А ЗАЧЕМ НАМ ГОЛОВА? "
ЯНУКОВИЧ: "ПРАВИЛЬНО ЯНЫК, МЫ В НЕЁ ЕДИМ!"
IP: 94.27.67.---Gosha201025.07.2010 10:37
ЯКИЙ ПРОффЕСОР ТАКІ І ЗНАМЕНА!
IP: 77.87.157.---Kuril22.07.2010 20:47
По великому рахунку їм насрати під яким прапором красти гроші!!!!!!!!! Соромно за НАС, що ми витираємо соплі коли нас копають в дупу і гребемо далі до "светлого будущего" якого насправді в цій країні ніколи не буде за такої влади!
IP: 213.109.234.---Ivanivna20.07.2010 19:11
не має значення,який колись був прапор,зараз він СИНЬО-жовтий,а не навпаки,і весь світ про це знає,і ніколи в планах не було міняти символи,а це просто небачена тупість йогоі його команди...на книжці навіть...нема слів
IP: 195.62.14.---skiphiya20.07.2010 11:09
До речі, може, це знак, що прапор треба перевернути? Люди, які розуміються на символах, давно говорять про те, що сонце вгорі має бути (жовтий колір), а вода (синій) - внизу. Те, що жовтий колір - це колір пшениці - це значення придумано в останній час, коли створювали символіку незалежної України, А здавна жовтий колір означає сяяння сонця. У нас виходить, що вода заливає сонце. Так і живемо. Але, звісно, що наш "проффесор" нічого цього не знає. Сподіваюся, що це далеко не останній ляп пана президента. Чим більше їх буде, тим краще думатимемо на майбутніх виборах.