Герман втратила свідомість у прямому ефірі

Неділя, 18 квітня 2010, 21:51
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 217.196.166.---yvn19.04.2010 16:33
Бандерка _ 19.04.2010 14:02
Вот сволота западенская! Шоб вас вулкан спалил.

Ну скажіть, нормальна людина може таке писати?
У половини на УП - стільки злоби і дурноти, що жах.
IP: 217.196.166.---yvn19.04.2010 16:26
Lada-Lada _ 19.04.2010 12:32
"А їй наші балачки до...Ми замість того,щоб об"єднуватися хвалимо злодіїв-на сході своїх,на заході своїх.Хоч би УП взяти,-москалі ібандерівці.Дуже ходові слова.А бидлом нас вважають і ті і інші"

Це правда, на усім треба об"єднатись, Сходу і Заходу, бо ці нелюди нас усіх здадуть і продадуть.
IP: 93.73.84.---chutach19.04.2010 16:06
газета Евросоюза "The European Union Times" вышла со статьей озаглавленной «В операции России против США в Польше убит Президент и большинство правительства» (Russian Move Against US In Poland Kills President, Most Of Government). Дословный
http://anvictory.org/index.php?name=news&op=view&id=1980
IP: 88.135.255.---slavacat19.04.2010 15:37
Це в неі болить за Украіну.
IP: 194.44.166.---shw-ve19.04.2010 15:09
Голубой ПРдун _ 19.04.2010 13:28
Поляки вони передовсім всі єдині незалежно від тих чи інших політичних уподобань. Нам би набратись тієї політичної єдності в Україні. А так ми нагадуємо тих двох Ведмежат, котрі знайшли шматочок сиру і попрохали Лисичку поділити його по-чесному.
На форумі УП тільки й читаєш "москалі", "бендерівці" тощо. Поки ми не усвідомимо себе єдиним народом - знайдуться багато бажаючих нас "помирити".
-----------
А ви дивіться в корінь. Ті що нас "мирять" і мають основну задачу нас посварити. Не дивно, що більшість з них одержують платню в одній "маловідомій" конторі. А інші ведуться на ці провокації.
IP: 195.248.184.---Бандерка19.04.2010 15:02
Вот сволота западенская! Шоб вас вулкан спалил.
IP: 195.216.213.---Иль19.04.2010 14:53
arth:

Як я вас розумію, бо бажаю їм всім здохнути. Це не влада, це зграя убивць і злодіїв. Донецькі, чи осознаєте, що накоїли для України? Чому ви так не любите свою державу?

Ганка Геббельсівна все одно здохне!
IP: 109.167.48.---Голубой ПРдун19.04.2010 14:28
Поляки вони передовсім всі єдині незалежно від тих чи інших політичних уподобань. Нам би набратись тієї політичної єдності в Україні. А так ми нагадуємо тих двох Ведмежат, котрі знайшли шматочок сиру і попрохали Лисичку поділити його по-чесному.
На форумі УП тільки й читаєш "москалі", "бендерівці" тощо. Поки ми не усвідомимо себе єдиним народом - знайдуться багато бажаючих нас "помирити".
IP: 85.223.211.---affinagen19.04.2010 14:21
Всех в один самолёт и над океаном грохнуть.. Класс! Единственное , что точно -экипаж жалко.. /А Анька вычухается.. Такие про...ди живучие .. А может это ей знак свыше, Что бы она успокоилась и и перестала ( говоря словами героев "Собачьего сердца" как Шариков , говорить вещи глупые безаппеляционно и нагло..." А может Анюта пиариться. заработалась бедьняга- онас бедных думает, ночей не спит...!! А вообще ребята! устанавливайте себе "Энимал пленет " или "Дискавери" и смотрите нормальные программы, развивайтесь, ПРОСТО ОТДЫХАЙТЕ!!! НА ФИГА ВАМ ВСЕМ СМОТРЕТЬ ЭТИ ХАРИ , МОРДЫ И СЛУШАТЬ БРЕД КОТОРЫЙ ОНИ НЕСУТ...