Повернутись до публікації

Захоплення комбінату "Україна". ВІДЕО

Понеділок, 25 січня 2010, 14:19
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 193.110.107.---KMaster27.01.2010 22:48
Стаття 15. Застосування вогнепальної зброї
Працівники міліції як крайній захід мають право застосовувати вогнепальну зброю у таких випадках:

1) для захисту громадян від нападу, що загрожує їх життю і здоров'ю, а також звільнення заложників;

3) для відбиття нападу на охоронювані об'єкти, конвої, жилі приміщення громадян, приміщення державних і громадських підприємств, установ і організацій, а також звільнення їх у разі захоплення;..............
а менты просто ходили и снимали, курили, наблюдали, во ржачка.... какой министр, такая и милиция. Мне страшно!!!
IP: 194.44.31.---Ukrаine26.01.2010 09:16
Судячи з окремих дзвіночків, дуже скоро таке чекатиме й іншу частину України.
А наш міністр внутрішніх справ, який опустив честь мундира нижче плінтуса, і гідний лише трусливо відгавкуватися від "бійця" Нестора, має таки якось за все відповісти. Єдиний плюс найбільш вірогідного президента, що при ньому міністром ВС стане, наприклад, Тадєєв з жвачкою і бидломордівським виразом обличчя чи Лук'янов, де інтелектом й не пахло ніколи. Цих хлопців дуже легко уявити в кімнаті, де Юга методично отримував би синці за "заслуги". Ну, а з відкритою неприязню Януковича до людей у формі, можна очікувати після подальшої експроприації та переділу власності й взагалі ліквідації ментівства як класу... захищатися воно все одно вже не зможе.
IP: 193.238.96.---shvezigor26.01.2010 08:19
Бидло ці депутати, їх СТРІЛЯТИ треба і все,бо так далі не може бути, вже сили нема на ці зажравші пики дивитись, совість би мали.
IP: 93.74.8.---oleggalenko26.01.2010 00:33
Это лицо демократии ?... Народ доколи мы будим козлами - поддерживая этих политических уродов, которые обещают нам нежными голосами РАЙ на параше ? К сожалению 1,5 года назад я был прав, что Ю.Луценко это Берия... Мы вместе создали не страну - зону. ОБЪЕДИНЯЕМСЯ под мышцей Господней: http://www.molimosya.org.ua/ - все остальное мышиная возня. С ув. О.Галенко
IP: 77.52.12.---одесса_юрий25.01.2010 23:27
Как адвокат считаю, что без решения(определения) суда и безучастия представителя Государственной исполнительной службы, милиция не имела права участвовать в захвате здания.
IP: 77.122.87.---За Украину_25.01.2010 23:27
http://www.bagnet.org/news/scout/defence/2010-01-25/37027

ЗВЕРИНІЙ ОСКАЛ БЮТ ( БАНДИТОВ ЮЛИИ ТИМОШЕНКО) СМОТРЕТЬ ВСЕМ!!!
IP: 109.167.11.---гоблинорк25.01.2010 23:24
полная херня .
не понятно из данного сюжета ничего .
депутаты от регионов внутри . это понятно .
менты снимают снаружи . это понятно .
а вот кого менты заводят в помещение ? почему они почти все в гражданке ?
где Беркут , если это операция по наведению порядка ?
А , Югочка . ?
Видно только что ментов в очередной раз подставило своё же начальство давая преступные указания .
только начальство то отмажется , а простой майор лишится погон из-за тёрок этих гондонов .
IP: 77.52.12.---одесса_юрий25.01.2010 23:14
IP: 91.203.27.---потапчук _ 25.01.2010 23:03
у такий спосіб регіонали хочуть відволікти від чогось біль визначного
_______________________________________________________________
Наприклад, від того, що тимошенко не вистачає глосів.))
IP: 77.52.12.---одесса_юрий25.01.2010 23:13
IP: 91.203.27.---потапчук _ 25.01.2010 23:03
у такий спосіб регіонали хочуть відволікти від чогось біль визначного
_______________________________________________________________
Наприклад, вид того що тимошенко не вистачає гросив.))
IP: 91.203.27.---потапчук25.01.2010 23:03
у такий спосіб регіонали хочуть відволікти від чогось біль визначного