У Південній Кореї винищувач помилково скинув 8 авіабомб поза полігоном: семеро поранених

Іван Д'яконов — Четвер, 6 березня 2025, 06:50
Фото: Yonhap

Семеро людей постраждали після того, як бойовий винищувач Військово-повітряних сил Південної Кореї під час навчань випадково скинув вісім авіабомб поблизу населеного пункту. Вибухи пошкодили кілька будівель і церкву.

Джерело: південнокорейська агенція Yonhap, посилаючись на офіційні заяви місцевої влади та військових

Деталі: Інцидент стався 6 березня близько 10:00 ранку за місцевим часом в місті Почхон, що розташоване приблизно за 40 кілометрів на північ від Сеула. 

В результаті помилкового удару семеро людей отримали поранення – від легких до серйозних. Крім того, вибухи пошкодили церкву та шість інших будівель, що розташовані у селі.

За даними військових, винищувач KF-16, який брав участь у навчальних стрільбах, "аномально" випустив вісім бомб MK-82 за межами полігону о 10:04 ранку.

Як повідомляє Yonhap, Південна Корея і США 6 березня провели спільні навчання з бойовими стрільбами на полігоні в Пхочхоні поблизу північнокорейського кордону.

У них було задіяно понад 160 одиниць військової техніки, включно з танками, вертольотами і винищувачами.