ВАКС обрав чоловіку нардепки Кормишкіної заставу в 15 млн грн

Понеділок, 27 січня 2025, 14:43
ВАКС обрав чоловіку нардепки Кормишкіної заставу в 15 млн грн
Юрій та Ірина Кормишкіни. Фото: Юрій Кормишкін / Facebook

Вищий антикорупційний суд обрав чоловіку нардепки від "Слуги народу" Ірини Кормишкіної Юрію у запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 15 млн грн.

Джерело: повідомлення ГО "Центр протидії корупції"

Деталі: В ЦПК кажуть, що слідчий суддя ВАКС Ігор Строгий частково задовольнив клопотання детектива НАБУ.

Реклама:

Дослівно: "Кормишкіна підозрюють в легалізації 20 млн грн, за які подружжя придбало будинок поблизу Одеси. За даними антикорупційних органів, у 2021-2022 роках депутатка набула у власність понад 20 млн грн, які суттєво перевищували її законні доходи та заощадження.

Вказані кошти Кормишкіна нібито отримала від свого батька, водночас як зазначив прокурор, в момент передачі грошей вона та її батько перебували в різних населених пунктах. Більше того, за версією слідства, у її батька не було цих грошей.

Згодом вона передала їх у позику своєму чоловікові Юрію, який вніс їх на рахунок підконтрольного йому підприємства, яке надалі стало власником будинку поблизу Одеси, де подружжя наразі і проживає.

РЕКЛАМА:

Крім того, ані депутатка, ані її чоловік у декларації за 2023 рік не зазначили дані про згаданий будинок й дві земельні ділянки, які перебували у них в користуванні".

Передісторія:

  • 7 жовтня 2024 року правоохоронці повідомили Кормишкіній про підозру в незаконному збагаченні на понад 20 млн грн.
  • Після цього суд обрав депутатці запобіжний захід у вигляді особистої поруки. Поручителями визначили двох осіб: голову фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давида Арахамію та голову Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма.
  • На початку січня 2025 року НАБУ та САП повідомили Кормишкіній про ще одну підозру - у внесенні недостовірних даних до електронної декларації про майно.
  • 23 січня у справі про незаконне збагачення Кормишкіної повідомлено про підозру її чоловікові, який намагався легалізувати її майно.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
19:20
МОН пропонує дозволити відстрочку від мобілізації для педагогів позашкілля, але не для всіх
19:13
Україна зможе імпортувати великі обсяги газу за допомогою ЄБРР
19:00
Розвідка Британії про останній удар РФ: Накопичили ракети під час "перемир'я"
18:59
Удар ворожого дрону по Павлограду: загинули працівник ДТЕК та його донька
18:58
Виламав двері та врятував сім’ю: у Києві нацгвардієць витягнув з-під завалів 3-річну дитину з батьками
18:40
У 2025 році різко збільшиться імпорт газу – НБУ
18:17
У Тернополі таксист намагався зґвалтувати неповнолітню пасажирку: його судили
18:15
США планують "привілейовані" переговори про мита із 15 країнами – президентка Швейцарії
18:14
У Кремлі кажуть, що "зблизили позиції" з США і навіть поговорили про "прямі переговори" з Україною
18:07
Xiaomi звинувачують у таємному примусі співробітників працювати понаднормово
Усі новини...
Реклама: