Підтримай нас, аби ми без обмежень могли продовжувати роботу – долучайся до Клубу УП!
Підтримай роботу журналістів

ЗМІ: Під Донецьком знищено шість офіцерів з Північної Кореї

Субота, 5 жовтня 2024, 03:43
ЗМІ: Під Донецьком знищено шість офіцерів з Північної Кореї
лідер Північної Кореї Кім Чен Ин інспектує навчальну базу сил спеціальних операцій Корейської народної армії, фото: Getty Images

Через ракетний удар 3 жовтня на окупованій Росією території поблизу Донецька загинуло понад 20 військових, серед них було шість офіцерів з Північної Кореї.

Джерело: KyivPost з посиланням на джерела в розвідці, "Interfax-Україна" з посиланням на джерела у розвідці

Деталі: Офіцери з Північної Кореї прибули для проведення консультацій зі своїми російськими колегами. Ще троє північнокорейських військовослужбовців були поранені.

Реклама:

За повідомленнями з російських соціальних мереж, перед ракетним ударом росіяни демонстрували північнокорейським представникам підготовку особового складу до штурмових дій та оборони.

Нагадаємо:

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
17:05
Фото, відеоДвоє депутатів і кримінальний авторитет вимагали $60 тис. у ексзаступника мера – поліція
16:59
Через п'ять років після звинувачення. Французького режисера визнали винним у сексуальному насильстві
16:49
Reuters: Адміністрація Байдена затримувала поставки зброї Україні у 2024
16:42
відеоБійці СБУ "прогріли" окупантів разом із їхньою технікою
16:36
Бізнес просить продовжити перехід до впровадження нових фіскальних чеків
16:16
У Кривому Розі кум видурив у дружини зниклого безвісти бійця 1 мільйон грн: його судили
16:12
Тисячі урядових вебсторінок США видалили через закон Трампа щодо різноманіття та "гендерної ідеології"
15:58
Ястремська піднялась у топ-50 кращих тенісисток світу
15:57
Українські державні та незалежні театри виступили проти насильства після скандалу в Карпенка-Карого
15:54
Дуда: Польща й надалі підтримуватиме Україну, але для цього "не обов’язково" розгортати війська
Усі новини...
Реклама: