Найбільше на укриття скаржаться в Києві, на Житомирщині й Львівщині

Понеділок, 15 січня 2024, 12:05
Найбільше на укриття скаржаться в Києві, на Житомирщині й Львівщині
Укриття в столиці, фото з Офіційного порталу Києва - kyivcity.gov.ua

За перший тиждень роботи чат-боту щодо проблем з укриттями надійшло 740 звернень, найбільше – з Києва, Житомирської та Львівської областей.

Джерело: Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України (Мінстратегпром)

Деталі: Протягом перших семи днів роботи на чат-бот, який збирає заявки щодо проблем з укриттями, надійшло 740 звернень. Найбільше звернень з міста Київ, у топ-3 також увійшли Житомирська та Львівська області.

Реклама:

Тиждень тому заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко оголосив про запуск чат-бота у Телеграмі, у якому команда збирає звернення українців з приводу проблем з укриттями.

Усіх, хто має зауваження до стану, доступності чи наявності укриттів у будь-якому регіоні України, в міністерстві закликають повідомляти про це там.

Open_shelter_bot працює так: людина залишає свої контактні дані, коротко описує проблему або натискає відповідну кнопку, вказуючи точну адресу чи ділячись геолокацією.

РЕКЛАМА:

Швидкість опрацювання запиту залежить від типу проблеми. Наприклад, якщо укриття зачинене – питання розв’язується протягом кількох хвилин. 

Пряма мова Ткаченка: "Не впустили на паркінг одного з ТЦ в Києві – протягом 10 хвилин на місці вже були правоохоронці, проте на паркінг, як виявилося, не впустили саме автомобілі, доступ для цивільних був.

Часто пишуть, що укриття зачинене, але під час відпрацювання ми розуміємо, що люди просто не знайшли вхід і намагались пройти не в ті двері (найчастіше це відбувається саме так). В такій ситуації із заявниками звʼязуються відповідальні та детально пояснюють, як дістатись укриття". 

Деталі: За словами Ткаченка, такі запити нині – найбільш часті. 

Якщо проблема складніша – наприклад, укриття не облаштоване чи несправні комунікації – часу йде більше, запускається механізм опрацювання.

Пряма мова Ткаченка: "Кожне звернення бачу я особисто, з моменту його відправки заявником протягом хвилини я отримую сповіщення. Окрім цього, всі звернення одразу автоматично відправляються у звіт. До нього мають доступ всі представники ОВА, тож одразу беруть скарги на відпрацювання. 

В цьому звіті є колонка "Статус", в якій відповідальні залишають зворотний звʼязок. Вони також можуть звʼязатись із заявником, щоб з’ясувати деталі, або апдейти по статусу проблеми".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: