Підтримай журналістські розслідування Михайла Ткача

Канада запровадила санкції проти російських пропагандистів, Боярського і Баскова

П'ятниця, 3 лютого 2023, 22:15

Канада запровадила санкції проти 38 фізичних і 16 юридичних осіб РФ, які причетні до поширення російської дезінформації та пропаганди.

Про це йдеться в заяві на сайті уряду, пише "Європейська правда".

"Війна президента Владіміра Путіна в Україні ґрунтується на брехні та обмані. Російські операції з дезінформації залучили знаменитостей і так звані новинні організації, щоб вони повторювали тези Кремля і намагалися виправдати звірства, які відбуваються на території України", - йдеться в заяві.

Реклама:

До списку санкцій внесено державну медіакомпанію МІА "Росія сегодня", що об'єднує російськомовні інформаційні ресурси РІА Новини, ПРАЙМ, ІноЗМІ, ТОК, КОТ, Baltnews, Ukraina.ru, Соціальний навігатор і Arctic.ru.

Також у списку United World International і Фонд боротьби з репресіями, суб'єкти дезінформації, тісно пов'язані з Євгенієм Пригожиним, засновником і власником ПВК "Вагнер".

Під санкції Канади потрапили журналіст "Коммерсанта" Андрєй Колесников, колишній ведучий програми "Вєсті в суботу" Сергій Брильов, депутат Держдуми, голова комітету з інформаційної політики, інформаційних технологій та зв'язку Олександр Хінштейн.

РЕКЛАМА:

Крім того, у списку актори Міхаіл Боярський, Марат Башаров, Дмітрій Дюжев, Міхаїл Галустян, Максим Аверін; співаки Ніколай Басков, Діма Білан, Ніколай Расторгуєв, Олег Газманов, Поліна Гагаріна, Олександр Буйнов; співачки Ірина Аллегрова, Надєжда Бабкіна, Вікторія Дайнеко, телеведуча Дана Борисова.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
03:23
Держсекретар США закликав партнерів по НАТО посилювати свої власні спроможності
02:21
Свириденко: Україна відправить делегацію до Вашингтона для переговорів щодо угоди про надра
01:10
DeepState: На Лиманському напрямку загострюється ситуація
00:27
Російські війська просунулися на трьох напрямках у Харківській та Донецькій областях – DeepState
23:15
відеоРосія посилює обстріли, Путін роздратував Трампа, торгова війна. УП Тиждень
23:14
На Землю повернулися космічні туристи, які здійснили перший пілотований політ над полюсами Землі
22:21
Найбільше боїв у неділю відбулося на Покровському й Курському напрямках – Генштаб
21:58
МЗС Польщі: Метою Росії є подальша війна, а не мир
21:53
16-річна Онофрійчук здобула ще дві золоті медалі на етапі Кубку світу з художньої гімнастики
21:48
Польський депутат, що отримав притулок в Угорщині, не повернеться у Польщу на похорон батька
Усі новини...
Реклама: