УП 100. Сила жінок

У Польщі зібрали додаткові докази на місці падіння ракети

Четвер, 22 грудня 2022, 12:21

У польському Пшеводуві, поблизу кордону з Україною, у середу відбулися додаткові слідчі дії на місці падіння ракети 15 листопада, в результаті чого загинули двоє осіб. 

Про це в коментарі кореспонденту "Укрінформу" повідомив речник Національної прокуратури Польщі Лукаш Лапчиський, пише "Європейська правда".

"У середу у Пшеводуві тривали слідчі дії, спеціалісти збирали додаткові докази у цій справі", – повідомив Лапчинський.

Реклама:

За його словами, додатковий збір доказів відбувся за рекомендацією експертів, які працюють над уже зібраними доказовими матеріалами.

Лапчинський зазначив, що перші результати слідства у цій справі можуть з’явитися через "місяць-два".

"Однозначно це не буде упродовж найближчого тижня чи двох. На результати ще трохи потрібно буде почекати", – підкреслив речник Національної прокуратури Польщі.

РЕКЛАМА:

Нагадаємо, вибух у прикордонному польському селі Пшеводув стався вдень 15 листопада, невдовзі після початку масштабного ракетного удару РФ по Україні. 

Спершу припускали, що на Пшеводув впала російська ракета, і неофіційно повідомляли, що ракет могло бути дві. Згодом повідомили, що, за попередніми висновками польських та американських експертів, найімовірніше, це була ракета з української системи протиповітряної оборони.

Президент Польщі Анджей Дуда 16 листопада назвав вибух нещасним випадком

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
00:48
фотоВорожа атака на Запорізький район: є поранені, серед них – дитина
00:24
Deepstate повідомив про просування ворога на Донеччині та в Курській області
23:58
Пекельний рай бійця: чому варто подивитися фільм "Порцелянова війна"
23:42
Збірна України перемогла Бельгію в першому матчі плейоф Ліги націй
23:36
Саміт ЄС постановив "рішучо посилити" обороноздатність за наступні п’ять років
23:35
"Я б хотіла почати з піхоти". Пам’яті 19-річної Юлії Бояновської, яка захищала Україну в лавах Третьої штурмової
23:29
оновлено, відеоРФ масовано атакує Одесу безпілотниками: У місті аварійні відключення світла, є постраждалі
23:22
Найінтенсивніше ворог атакує на Покровському напрямку – Генштаб
22:48
Келлог: Представники України та Росії під час переговорів можуть сидіти в різних кімнатах
22:45
оновлено, відеоРосійська армія атакувала прифронтові населені пункти Запорізької області
Усі новини...
Реклама: