Поддержи журналистские расследования Михаила Ткача

ЗСУ звільнили село на Чернігівщині, на інших напрямках відтіснили ворога

Четвер, 10 березня 2022, 17:44
ЗСУ звільнили село на Чернігівщині, на інших напрямках відтіснили ворога
УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ, ФОТО: GETTY IMAGES

У четвер на Поліському та Волинському напрямках ЗСУ змусили окупантів відійти на невигідні для нього рубежі, на Сіверському напрямку звільнили населений пункт Бакланова Муравійка (Куликівський район Чернігівської області).

Джерело: оперативна інформація Генштабу ЗСУ станом на 18 годину

Дослівно: "Сили оборони України дають гідну відсіч та стримують наступальну операцію збройних сил РФ на всіх напрямках.

Реклама:

Протягом дня захисники України на Поліському та Волинському напрямках змусили противника відійти на невигідні для нього рубежі. На Сіверському напрямку звільнили населений пункт Бакланова Муравійка".

Деталі: Зазначається, що оборонці Києва стійко утримують рубежі, охороняють об’єкти критичної інфраструктури міста.

Російських окупантів зупинено на всіх напрямках, противник несе значні втрати в особовому складі, озброєнні та техніці.

РЕКЛАМА:

Повідомляється, що в районі населеного пункту Шестовиця Чернігівської області окупанти шукають спосіб здатися в полон.

У четвер загарбники зосередили зусилля на розповсюдженні дезінформації та пропаганди по всіх наявних інформканалах.

"Незважаючи на те, що особовий склад збройних сил РФ, який знаходиться на території України, ізольований від об’єктивної інформації, відомості про реальний ганебний для Росії стан речей до них все ж таки надходять. Серед військовослужбовців ширяться чутки про неспроможність міністерства оборони РФ виплачувати грошове забезпечення через дії санкцій, що в свою чергу деморалізує особовий склад окупаційних підрозділів", - зазначили в Генштабі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
02:44
Білий дім: Трамп і далі довіряє членам адміністрації, які спілкувались у Signal
02:07
Повторний удар БпЛА по Конотопу: ворог атакував місце, де працювали рятувальники
01:55
Боксер провів майже півстоліття за ґратами через сфабриковане звинувачення: йому виплатили компенсацію
01:36
Рубіо: Росія вимагає зняття санкцій в обмін на припинення вогню
01:24
Міністерка оборони Литви виїхала на полігон, де могли загинути військові США
00:59
Зеленський: Механізму моніторингу ударів по енергетиці поки немає
00:19
Генштаб: На фронті відбулось 208 бойових зіткнень, найбільше – на Покровському напрямку
23:53
Гучний поворот у справі смерті Марадони: заарештовано колишнього охоронця футболіста
23:53
відео, фотоРосійські війська масовано обстріляли Харків та Золочів: виникли пожежі, є постраждалі
23:49
Глава Мінфіну США: Трамп готовий посили санкції проти Росії, якщо це дасть йому перевагу
Усі новини...
Реклама: