Гроші, служба біля дому, збереження роботи: в Міноборони назвали переваги тероборони
Міноборони назвало переваги проходження військової служби у підрозділах територіальної оборони: гарантоване грошове забезпечення, медичне обслуговування, проходження служби біля свого дому, збереження за людиною робочого місця.
Джерело: Міністерство оборони в Facebook
Дослівно: "Відповідно до закону України "Про основи національного спротиву" з наступного року в державі будуть сформовані військові частини Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Такі підрозділи функціонуватимуть у кожній області України та м. Києві.
Наразі триває набір на вакантні посади для проходження військової служби за контрактом у цих підрозділах. Для підписання контракту на проходження військової служби кожен охочий може звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання".
Деталі:Вказано, що всі військовослужбовці гарантовано отримуватимуть грошове забезпечення відповідно до штатного розпису.
Військових забезпечуватимуть безоплатною кваліфікованою медичною допомогою у військово-медичних закладах охорони здоров’я.
Військові служитимуть поруч із домівкою та захищатимуть свою малу Батьківщину та родину. В особливий період укомплектування частин здійснюватиметься військовослужбовцями за контрактом, за призовом особами офіцерського складу та територіальним резервом. Вони обійматимуть офіцерські, старшинські, сержантські та солдатські посади.
Усім військовослужбовцям зберігатиметься місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності й у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову.
Крім того, на час дії особливого періоду в разі призову на військову службу виплата пенсії для армійців, які її отримували, не припиняється, а після звільнення зі служби — підлягає обов’язковому перерахунку, наголошують в МОУ.
Військові частини Сил територіальної оборони Збройних Сил України функціонуватимуть:
- у кожній зоні територіальної оборони та додатково в кожному місті, чисельність населення якого перевищує 900 тисяч мешканців, як бригади Сил територіальної оборони ЗСУ;
- у кожному районі територіальної оборони та додатково в кожному адміністративному центрі області як батальйони Сил територіальної оборони ЗСУ.
- У зонах територіальної оборони, чисельність населення яких перевищує 2 400 000 мешканців, можуть утворюватися та функціонувати додаткові військові частини (підрозділи) Сил територіальної оборони ЗСУ.
Нагадаємо: Результати всеукраїнського опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 3-11 грудня, свідчать, що чинити опір агресору у разі відкритого нападу Російської Федерації в той чи інший спосіб готова половина українців, кожен третій – зі зброєю в руках.
Читайте також: Партизани для Путіна. Хто і як захищатиме Київ у разі повномасштабного вторгнення Росії