“Слуга народу” виключила з фракції Шевченка, який захоплюється Лукашенком
Фракція "Слуга народу" вирішила виключити народного депутата Євгенія Шевченка зі свого складу й надіслала відповідний документ керівництву парламенту.
Джерело: пресслужба партії "Слуга народу" та джерело "Української правди" у фракції
Дослівно фракція: "Народний депутат України Євгеній Шевченко був виключений з фракції "Слуга Народу". Відповідне рішення ухвалено більшістю голосів.
Зібрані всі необхідні підписи. Незабаром документи будуть передані керівництву Верховної Ради для оголошення в залі".
Деталі: У фракції "Українській правді" повідомили, що голосування підписними листами щодо Шевченка було розпочато ще 2-3 тижні тому. Станом на ранок неділі не вистачало підписів для ухвалення рішення (треба 70%), "але вчора він сам посприяв активізації людей".
Тепер документи від фракції пішли до спікера Дмитра Разумкова.
Сам Шевченко прокоментував у Facebook: "Нарешті мене виключили з фракції "Слуга народу"! Ми підемо своїм шляхом. А ці соросята угроблять країну і президента остаточно".
Євгеній Шевченко 20 квітня самовільно літав до Мінська на зустріч із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком і навіть заявив, що Лукашенка більше третини українців хотіли б бачити своїм президентом.
23 травня, коли у Білорусі хитрощами посадили літак "Ryanair" і затримали опозиціонера, засновника NEXTA Романа Протасевича, Шевченко хвалив у соцмережі Лукашенка.
Нагадаємо: У Європі засудили вимушену посадку у Мінську літака Афіни – Вільнюс і затримання білоруського опозиціонера. Єврорада обговорить це у понеділок. У Євросоюзі не виключають посилення санкцій щодо Білорусі.
США вимагають звільнити Протасевича і пропонують провести засідання Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) щодо Білорусі.
Авіакомпанії вже почали облітати територію Білорусі, не чекаючи офіційних рішень.
У НАТО вважають, що інцидент із примусовою посадкою літака Ryanair в Мінську вимагає міжнародного розслідування.
Україна та інші країни закликали Білорусь звільнити Протасевича.
Протасевичу в Білорусі загрожує смертна кара шляхом розстрілу. Протасевич писав близьким, що перед вильотом з Афін його вистежував підозрілий чоловік.