Путін і Лукашенко зустрілися ще раз: поговорили про "співіснування у тлінному світі"
Президенти РФ і Білорусі Володимир Путін і Олександр Лукашенко провели чергові переговори у Кремлі, під час яких обговорили подальший розвиток відносин між країнами.
Як повідомляє ТАСС, зустріч тривала 3,5 години і проходила за зачиненими дверима.
"Як ми і домовлялися, ми створюємо робочу групу щодо подальшого розвитку наших зв'язків у сфері економіки і по інших напрямках. За вашою пропозицією попрацюємо в напрямку розвитку наших планів у будівництві Союзної держави", - заявив Путін перед початком зустрічі.
У свою чергу Лукашенко зазначив, що Мінськ готовий активізувати діяльність робочої групи з питань російсько-білоруських відносин після різдвяних свят.
"Ми ... домовилися, що серйозно поговоримо про подальше наше співіснування у цьому важкому, тлінному світі, нікуди від цього не дітися, тому що багато проблем треба вирішувати", - сказав Лукашенко.
За його словами, білоруська сторона працювала над узгодженням робочої групи, над питаннями, які сторони мають розглянути для подолання перешкод, "що стоять на шляху інтеграції".
Як заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков під час брифінгу, серед інших на зустрічі мали обговорити питання, пов'язані з втратами Мінська від податкового маневру РФ. За його словами, ця тематика і тема подальшої інтеграції в рамках Союзної держави - паралельні питання, які "не зав'язані" один на одного.
Також Пєсков заявив, що про об'єднання Росії і Білорусі в одну державу не йдеться, за його словами, йдеться про "рух назустріч один одному".
Нагадаємо,
- 19 грудня президент РФ схвалив військову доктрину Союзної держави, в яке входять РФ і Білорусь.
- 21 грудня в РФ заявили про завершення підготовки проекту Концепції зближення законодавств Росії та Білорусі.
- Зустріч Путіна та Лукашенка - 12-та протягом поточного року - відбулася у Кремлі 25 грудня. Президенти домовилися ро нову зустріч, яка мала відбутися до Нового року.
- 28 грудня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв створив робочу групу з інтеграції Росії та Білорусі.