"Рошен" заявив, що податкові органи РФ "тиснуть" і "грабують" фабрику у Липецьку
![Рошен заявив, що податкові органи РФ тиснуть і грабують фабрику у Липецьку](https://img.pravda.com/images/doc/2/c/2cd3306-roshen.jpg)
Басманний суд Москви продовжив арешт нерухомого майна і земельних ділянок Липецької кондитерської фабрики "Рошен".
Про це 22 грудня повідомили у прес-службі корпорації.
Зазначається, що рішення російського суду було ухвалено у грудні 2018 р.
У "Рошені" додали, що арбітражні суди різних інстанцій "скасували забезпечувальні заходи, які не дозволяли раніше податковим органам здійснювати будь-які дії з майном Липецької кондитерської фабрики до розгляду справ у судах по суті".
За даними компанії, внаслідок скасування забезпечувальних заходів податкові органи і судові пристави наклали арешт і прийняли інші заборонні заходи, щодо виробничого обладнання та банківських рахунків Липецької кондитерської фабрики.
"Усі гроші, що перебували на рахунках, призначені для заробітної плати персоналу, що залишився, були зняті в рахунок сплати податків, пені та штрафів, донарахування яких ROSHEN не визнає і заперечує в арбітражному суді. "... Податкові органи (РФ - ред.)... почали вживати заходів, які можна порівняти тільки з відвертим грабунком", - заявили у "Рошені".
"Швидкість і однаковість прийнятих рішень щодо скасування забезпечувальних заходів, які податкові органи до цього неодноразово і безуспішно намагалися скасувати протягом трьох років, викликають дуже великі сумніви у неупередженості та незалежності суддів, що ухвалили ці судові акти. Вважаємо, що дані судові акти засновані не на законі та прийняті під тиском", - додали у компанії.
Також у "Рошені" наголосили, що корпорація "ніколи не визнавала і не визнає законність рішень, ухвалених податковою службою РФ і пред'явлених наслідком звинувачень і продовжить оскаржувати їх законність в російських і міжнародних інстанціях".
Читайте також:
"Директор Rothschild в СНД: Клієнти відмовилися від покупки Roshen через ризики"
Нагадаємо,
- Корпорація "Рошен" входить до топ-30 найбільших виробників кондитерської продукції в світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод (Україна); Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина).
- У січні 2016 року власник компанії - президент України Петро Порошенко - заявив, що передав свою частку "Рошен" у "сліпий" траст під управлінням іноземного банку.
- Рік по тому Порошенко, всупереч заявам, не передав свої активи до трасту, проте почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.
- Росія заарештувала 12 об'єктів нерухомості фабрики Roshen у Липецьку. У Roshen заявляли, що Путін не дає їм продати Липецьку фабрику.
- У компанії також повідомили, що за період 2014-2016 років корпорація отримала і вивела в Україну дивіденди від своїх Липецьких активів в розмірі 72,062 млн доларів.
- З 1 квітня 2017 року фабрика "Roshen" у Липецьку припинила випуск продукції і заявила, що усіх співробітників буде звільнено.
- У 2018 р. гендиректор Roshen В'ячеслав Москалевський заявив, що "краще, щоб Липецька кондитерська фабрика в Росії згнила, якщо її не куплять за ринковою ціною".