Манафорта перевели у в'язницю ближче до Вашингтона

Вівторок, 10 липня 2018, 23:24

Пола Манафорта перевели із в'язниці у сільській місцевості в штаті Вірджинія до іншої, яка ближче до Вашингтона.

Про це повідомляє телеканал NBC News.

Манафорт скаржився, що обмеження у в'язниці та відстань від суду ускладнювали його підготовку до судового розгляду.

У вівторок, 10 липня, суддя наказав перевести його до іншої в'язниці у штаті Вірджинія для "забезпечення підсудному доступу до свого адвоката і щоб він міг адекватно підготуватися до свого захисту".

Раніше повідомлялося, що Пола Манафорта тримають в одиночній тюремній камері 23 години на добу, щоб гарантувати його безпеку.

15 червня у США федеральна суддя ухвалила рішення взяти під варту колишнього главу виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта.

30 жовтня 2017 року Манафорту і його партнеру Річарду Гейтсу було оприлюднено звинувачення з 12 пунктів, яке містить відмивання грошей, несплату податків, шахрайство і роботу в якості лобіста іноземної установи без реєстрації.

У грудні суд у США частково задовольнив прохання Манафорта про звільнення з-під домашнього арешту на період судового розслідування його справи. Манафорт не визнав себе винним по жодному з обвинувальних висновків. Він перебуває під домашнім арештом і зобов'язаний носити електронний браслет. Судовий розгляд щодо Манафорта розпочнеться 17 вересня, а у Вірджинії суд розгляне справу 10 липня.

У червні 2018-го суд наказав спецпрокурору Мюллеру назвати всіх осіб і організації, які залучалися до лобістської діяльності Пола Манафорта в інтересах Партії регіонів, яка здійснювалася без реєстрації в якості іноземного агента, як того вимагає законодавство США.

У лютому 2018-го  Роберт Мюллер звинуватив колишнього адвоката у справі Юлії Тимошенко Олександра Ван дер Зваана, який визнав, що неправдиво свідчив про втручання РФ у американські вибори 2016 року.

У документах звинувачення зазначено, що Ван дер Зваан вів бесіди з Річардом Гейтсом і "особою А". Згодом стало відомо, що "особа А" - колишній офіцер російської розвідки Костянтин Килимник, який також працював у лобістській фірмі Манафорта в Україні у вересні і жовтні 2016 року.

Ван дер Зваан "визнав, що знав" про зв'язок з росіянами, тому що Гейтс розповів йому про це.

Коли Килимник працював на Януковича у команді Манафорта, там теж підозрювали, що він доповідає в Москву, однак не надавали цьому значення. Також він виступав посередником між Манафором і російським олігархом Олегом Дерипаскою, близьким до президента РФ Володимира Путіна.

Марія Думанська, УП
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: