Кремль "із сумом" сприйняв нові санкції США

Середа, 26 липня 2017, 16:30

Кремль утримається від формулювань щодо нових санкцій США, поки вони не отримали статус закону.

Про це заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, коментуючи схвалення 25 липня Палатою представників Конгресу США законопроекту, що передбачає посилення односторонніх американських санкцій відносно Росії, Ірану і КНДР, передає ТАСС.

"Поки мова йде про законопроект, тому якихось субстантивних оцінок ми поки давати не будемо. Ставлення до цього буде формулюватися після ретельного аналізу, і рішення, безумовно, буде прийматися главою держави, президентом Володимиром Путіним", – сказав представник Кремля.

"Оскільки там далі ще буде Сенат, давайте дочекаємося, коли цей законопроект стане законом", – додав він.

Разом з тим в Кремлі вважають "надзвичайно сумним і невтішним фактом прийняття даного законопроекту".

"Зараз можна сказати, що новини вельми сумні з точки зору російсько-американських відносин і перспектив їх розвитку. І не менш гнітючі з точки зору міжнародного права і міжнародних торгових відносин", – заявив Пєсков.

Він уточнив, що дав таку оцінку на основі "тієї інформації, яка нам доступна про законопроект".

Відповідаючи на прохання прокоментувати слова голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтина Косачова про необхідність дати симетричну відповідь на нові санкції, Пєсков нагадав, що "рішення в області зовнішньої політики приймає президент РФ".

"У разі якщо і коли такі рішення будуть прийняті, ми вам повідомимо. Всі інші заяви наших парламентаріїв цілком зрозумілі, зрозумілі. Йдеться про надзвичайно недружні прояви, тому реакція очевидна", – сказав Пєсков.

Читайте також: "Деталі нових санкцій проти Росії: що змінив Конгрес у законі про покарання ворогів США".

Як повідомлялося, Палата представників США ухвалила законопроект "Протидія супротивникам Америки через санкції", в якому важливе місце відведене підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, а також посиленню санкцій проти РФ

Законодавча ініціатива перед набуттям чинності має бути схвалена Сенатом та підписана президентом США.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: