Порошенко пообіцяв розібратися з Житомирською кондитерською фабрикою
Президент Петро Порошенко пообіцяв розібратися в ситуації довкола "Житомирської кондитерської фабрики".
Під час прес-конференції у Києві журналіст звернувся до нього зі словами: "Фабрику захопив депутат Пашинський. Фабрика 6 місяців не працює, 2 тисячі людей – без засобів (коштів – ред.) для існування… Підприємство грабують, там повний безлад".
"Я зараз прошу, щоб мені доповіли цю ситуацію. Якщо відверто, я не знаю ситуації в Житомирі. Але я точно знаю, що з обох сторін існує проблемна правова позиція", – зазначив Порошенко.
"І в даному випадку я би був би щасливий, якби ми прискорили розгляд цього питання в неупередженому ,чесному, деполітизованому судовому засіданні", – сказав він.
"Впевнений в тому, що прийняття судової реформи цьому буде сприяти. Але по цьому питанні я розберуся…", – пообіцяв президент.
Як відомо, увечері 30 грудня 2015 року загострився конфлікт щодо Житомирської кондитерської фабрики. За словами мера Житомира Сергія Сухомлина, на фабриці були присутні "тітушки" від обох сторін конфлікту – ЗАТ "Житомирські ласощі" і ТДВ "ЖЛ".
Президент компанії Ігор Бойко тоді повідомив, що депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський і його компаньйон Сергій Тищенко готують спробу рейдерського захвату Житомирської кондитерської фабрики. При цьому Пашинський звинувачення на свою адресу заперечував.
31 грудня голова Житомирської ОДА Сергій Машковський попросив у начальника Нацполіції України Хатії Деканоідзе сотню поліцейських для охорони приміщення Житомирської кондитерської фабрики.
Ранок 3 січня почався з пікету працівників ТДВ "ЖЛ" біля прохідної кондитерської фабрики на вулиці Щорса. Згодом працівники "ЖЛ" пройшли на територію фабрики.
4 січня охороняти порядок біля кондитерської фабрики приїхали поліцейські з Києва.
У ніч на 5 січня фабрику штурмували. Вранці 5 січня підприємство оточили правоохоронці.
За повідомленням на сайті фабрики за 25 травня, "вже майже 6 місяців щосереди в один і той же час під будівлею Житомирської кондитерської фабрики по вул. Гамарника проходять збори трудового колективу та керівництва, який не пускають на захоплене рейдерами підприємство".
"Українська правда", Житомир.info