На запитання про охорону Грановського СБУ прислала відписку
Служба безпеки України не надала змістовної відповіді на запит "Української правди" щодо причин та умов надання охорони СБУ депутатові від БПП Олександру Грановському.
УП поцікавилася у відомства, чи надавало воно Грановському охорону, якщо так – то на яких підставах, коли це було зроблено та хто оплачує роботу цих охоронців.
У відповідь Служба навела норми закону "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві", згідно з яким СБУ бере участь у захисті таких осіб.
Також в СБУ додали, що, згідно з цим законом, "відомості про заходи безпеки та осіб, взятих під захист, є інформацією з обмеженим доступом".
На додаткове запитання в прес-службі СБУ "Українській правді" додали, що, якщо громадський діяч просить охорони, то суд визначає, хто саме його охоронятиме.
Також в СБУ пояснили, що Грановський звернувся з обґрунтованим проханням про надання охорони, яке, згідно з законом, Служба була зобов'язана задовольнити. У той же час у відомстві не повідомили, коли саме і з яких причин він звертався.
Грановський є членом комітету Ради з питань правової політики та правосуддя.
Як відомо, журналісти "Схем" обурилися діями охоронців Грановського, які "злили" в інтернет паспортні дані їхнього оператора Ярослава Бондаренка.
Коментуючи публікацію паспортних даних низкою сайтів, журналіст цієї програми Наталія Седлецька повідомила, що копії документів були зроблені охоронцями Грановского – штатними працівниками СБУ.
Раніше Грановський поскаржився, що за ним незаконно стежать журналісти.
Днями Грановського помітили за кавою зі скандальним прокурором Сергієм Лисенком, що є доказом їхніх зв’язків.
На фото чітко видно як Грановського, так і Лисенка, який відомий ганебною перепискою із іншими двома прокурорами щодо розправи над іншою особою.
Також депутат зустрічався з низкою інших відомих людей – політиків, суддів та інших.
Оксана Коваленко, Олег Шанковський, УП