Лукашенко перейменував Путіна на "Дмитра Анатолійовича"
Президент Білорусі Олександр Лукашенко переплутав імена Путіна і Медведєва.
Це сталося в четвер під час зустрічі з президентом РФ, коли Лукашенко назвав його Дмитром Анатолійовичем.
Лукашенко назвал Путина Дмитрием Анатольевичем pic.twitter.com/IQS003rXyo
— РБ головного мозга (@belamova) February 25, 2016
Зустріч за участю президентів Білорусі і Росії в розширеному складі почалася близько 15.20 (за білоруським часом) в Палаці Незалежності. До цього Лукашенко і Путін поспілкувалися один на один, пише "Білоруський партизан".
"Шановний, Дмитро Анатолійович", - звернувся Лукашенко до Путіна. Всі засміялися. "Правильно кажете, гроші все там", - пожартував Путін.
РИА Новости з посиланням на джерело в російському уряді вранці в четвер повідомило, що на переговорах буде обговорюватися тема надання Мінську кредиту.
У розмові з журналістами міністр фінансів Білорусі Володимир Амарін на запитання, чи буде обговорюватися ця тема, відповів ухильно: "Подивимося".
У той же час він підтвердив зацікавленість білоруської сторони в отриманні нового кредиту в розмірі 2 млрд. доларів для підтримки золотовалютних резервів в умовах погашення зовнішнього і внутрішнього валютного боргу.
Як відомо, російський президент Путін 25 лютого відвідує з візитом Мінськ, і бере участь у засіданні Вищої державної ради "союзної держави" Білорусі й Росії.
Порядком денним передбачено прийняття бюджету СД, затвердження програми узгоджених дій у сфері зовнішньої політики й обговорення підсумків торгово-економічної співпраці.
Во Дворце Независимости в Минске ни журналистов, ни делегацию не кормят. Валентина Матвиенко от холода надела шубу pic.twitter.com/9ROYrHpnqH
— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) February 25, 2016
Водночас експерти припускають, що Путін приїхав у Мінськ, щоб не випустити контроль ситуації.
"Скасування санкцій, насправді, зміцнило позиції Лукашенка у відношенні Путіна… Путіна, можливо, і змусило приїхати бажання не упустити ініціативи, щоб гра Лукашенка з Європою не зайшла надто далеко", - вважає аналітик литовського Центру східноєвропейських досліджень Лаурінас Кащюнас.
Українська правда