Атестація поліції: у Києві найбільший відсоток звільненого начальства

Середа, 17 лютого 2016, 11:00

У процесі атестації співробітників поліції в Києві рекомендували до звільнення 80% керівництва найвищої ланки й 70% керівництва середньої ланки.

У центральному апараті з тих, хто вже пройшов атестацію, до звільнення рекомендували 15% співробітників, дізналася "Українська правда" у поліції й на інтерв'ю з головою відомства Хатією Деканоідзе

Станом на 5 лютого атестацію по Києву, Київській області й Центральному апарату пройшли 13 015 співробітників Національної поліції.

Кого візьмуть у поліцію
НПУ

У керівництві найвищої ланки в Києві з 1 начальника й 4 заступників начальника Головного управління було звільнено начальника й 3 заступників, що становить 80%.

У категорії начальники управлінь поліції і їхні заступники в Києві атестацію проходили 60 осіб. Із них до звільнення було рекомендовано 42 людей, що становить 70%.

Усього по Києву атестацію проходили 6 992 співробітника. Із них до звільнення було рекомендовано 899 осіб, що становить 13%.

Атестація в поліцію. Київ
Нацполіція

По Київській області в керівництву найвищої ланки до звільнення рекомендували 60%: із 1 начальника й 4 заступників начальника Головного управління – 3 заступника з 4.

Із числа начальників відділів поліції області і їхніх заступників проходили атестацію 70 осіб. Із них до звільнення було рекомендовано 28, що становить 40%.

Усього по Київській області – 19% рекомендовано до звільнення, тобто 703 людини з 3619.

Атестація. Київська область

Загальний підсумок по Київській області: керівний склад Києва й області – 54% звільнено. Усього по Києву й області – 15% звільнено.

У Центральному апараті атестацію вже пройшли 2405 співробітників, триває атестація співробітників регіональних підрозділів міжрегіональних територіальних органів ЦА.

Із 2405 співробітників до звільнення було рекомендовано 356 осіб, що становить 15%, причому з керівного складу відсоток рекомендованих до звільнення склав 23%.

Поліція. Центральний апарат

Як відомо, з 7 листопада 2015 року було ліквідовано міліцію і створено Національну поліцію України. Працівників міліції могли прийняти в поліцію після проходження атестації, яка включає тестування, співбесіди, а в окремих випадках – і поліграф.