Партія Тігіпка поки без списку на вибори, але з "мажоритарниками"
Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" затвердила кандидатів у депутати Верховної Ради в одномандатних виборчих округах – так званих "мажоритарників".
Формування виборчого списку на позачергові парламентські вибори делегати в п'ятницю відклали на 15 вересня, коли пройде другий етап 2-го з'їзду
"Сильна Україна" вирішила висувати кандидатів у 132 одномандатних виборчих округах, повідомляють "Українські новини".
Тігіпко на брифінгу заявив, що, за його даними, шанси партії "Сильна Україна" пройти до парламенту досить хороші.
На запитання про представництво у списку членів Партії регіонів і інших політсил Тігіпко відповів, що "Сильна Україна" готова приймати у свої лави членів будь-яких партій, а їх можливе включення до списку буде залежати від конкретної людини, а не від її політичної приналежності.
Тігіпко також заявив, що у випадку обрання партії до парламенту вона, швидше за все, піде в опозицію до чинної влади. При цьому він не виключив варіанта приєднання "Сильної України" до парламентської більшості.
Активісти руху "Чесно" пікетували з’їзд "Сильної України" з вимогою не висувати у списки та не підтримувати в одномандатних округах депутатів, які голосували за "диктаторські закони" 16 січня, та кандидатів, які є фігурантами корупційних розслідувань.
Рух "Чесно" пікетував з'їздл Тігіпка. Фото руху "Чесно" |
Активісти наголосили, що сам Тігіпко голосував за "закони 16 січня" і не відкликав свій голос.
Тігіпку влаштували протест |
Серед делегатів з’їзду був також позафракційний депутат ВР Андрій Пінчук, висунутий за списками Партії регіонів, який підтвердив, що позитивно голосував за "диктаторські" закони.
Пінчук на з'їзді "Сильної України" |
Рух "Чесно" проводить "громадський рейд" партійними з`їздами аби особисто передати делегатам та керівництву партії вимоги громадськості до кандидатів у народні депутати:
- не включати до списків та не підтримувати в одномандатних округах депутатів, які голосували за "диктаторські закони" 16 січня, та кандидатів, які є фігурантами корупційних розслідувань;
- відкрити повні автобіографії кандидатів та їх майнові декларації за 2013 рік;
- оприлюднити фінансовий звіт партії за 2013 рік;
- опублікувати за 5 днів до виборів деталізований проміжний фінансовий звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду.