До Порошенка через катастрофу Боїнга777 приїхали глави МЗС Австралії та Нідерландів

Понеділок, 28 липня 2014, 16:47

Прозоре міжнародне розслідування обставин збиття літака "Малайзійських авіаліній" є спільним пріоритетом для України, Австралії та Нідерландів.

Про це під час зустрічі з міністрами закордонних справ Австралії Джулією Бішоп та Нідерландів Франсом Тіммермансом наголосив Петро Порошенко.

Як повідомпляє його прес-служба, президент висловив подяку за готовність направити в Україну цивільну поліцейську місію, яка дозволить забезпечити безпеку роботи фахівців на місці трагедії.

Порошенко висловив сподівання на те, що вже 31 липня Верховна Рада України на позачерговому засіданні ратифікує відповідну угоду.

Міністри закордонних справ Австралії та Нідерландів погодилися з Порошенко у тому, що ключовим фактором для забезпечення результативності розслідування буде тісна координація усіх зусиль України, Австралії, Нідерландів, інших держав та організацій, залучених до цього розслідування.

Як відомо, в ООН заявили, що пасажирський літак Боїнг777 "Малайзійських авіаліній" був збитий, і це може бути розцінено як військовий злочин.

17 липня в Донецькій області зазнав краху пасажирський літак авіакомпанії Malaysia Airlines "Боїнг-777". За даними авіакомпанії, на борту літака знаходилося 298 осіб: 15 членів екіпажу і 283 пасажири.

На борту авіалайнера перебували 192 громадянина Нідерландів (один з них мав подвійне громадянство Нідерланди/США), 44 малайзійці (включаючи 15 членів екіпажу і двох немовлят), 27 австралійців, 12 індонезійців (серед них одне немовля), 10 британців (один із них мав подвійне громадянство Велика Британія/ПАР), чотири німці, чотири бельгійці, три філіппінці, один канадець і один громадянин Нової Зеландії.

За даними українських силовиків, літак збили з установки "Бук" терористи, яких забезпечує зброєю Росія.

ЗРК "Бук" створені для знищення швидкісних військових літаків на великих висотах.

Ракети із комплексів "Бук" не влучають в літак безпосередньо. Ракета наздоганяє літак та вибухає поруч із ним, створюючи велику хмару шрапнелі.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: