Суддя Печерського суду сфальсифікувала постанову суду?
Суддя Печерського суду Катерина Москаленко сфальсифікувала постанову, винесену за позовом кореспондента Української правди Оксани Коваленко.
Рішення стосувалося позову Коваленко до інспектора Панченка, який в порушення законодавства склав протокол за сфальсифікованим рапортом інспектора Козака за поїздку у Межигір'я 29 грудня.
Посилаючись на ч. 3 статті 260 КАС вона проголосила лише вступну і резолютивну частину постанови. При тому, що стаття, на яку вона посилається жодним чином не регламентує і не стосується порядку і форми ухвалення судових рішень.
Насправді ч. 3 статті 260 КАС стосується "Видачі дубліката виконавчого листа", тому на її підставі суддя не мала права проголошувати лише вступну і резолютивну частину постанови.
Крім того Москаленко відмовила в задоволенні клопотання Коваленко і її адвоката Лариси Меркулової, в якому позивач наполягав на участі у засіданні відповідача – Панченка.
Той лише надав свої письмові пояснення, в яких повідомив, що склав протокол на Коваленко за рапортом на підставі внутрішнього наказу № 77 Про затвердження Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.
"АЛЕ внутрішній наказ №77 у частині складання рапорту стосується людей, які мають дипломатичний імунітет. Тобто безпосередньо не стосується інших людей, а тому і протокол , складений на підставі такого рапорту є незаконним.
"Як суддя, яка у постанові припускається таких помилок, не знає Кодексу адміністративного судочинства, може взагалі виносити якісь рішення", - обурилась Коваленко.
Як відомо, через поїздку до Межигір'я 29 грудня, ДАІ намагається забрати права у кореспондента УП за сфальсифікованим протоколом, складеним за сфальсифікованим рапортом нібито про те, що кореспондент не зупинилась на вимогу працівника ДАІ Козака. Між тим, ані Коваленко, ані її машини не було в той день на місці правопорушення.
Суддя Москаленко була переведена до Печерського суду з Коростеня Житомирської області, де наразі перебуває у межах п'ятирічного строку.
Українська правда