Євромайданівці продовжили облогу Камбіну, Ради і ГПУ

Четвер, 5 грудня 2013, 09:47

Ранком 5 грудня пікетування будівель Кабміну, Верховної Ради та Генпрокуратури противниками влади продовжилося.

За даними Українських новин, близько 9:00 Кабмін пікетували близько 700 антиурядових демонстрантів. Більшість мітингувальників - активісти партії Всеукраїнське об'єднання Свобода, вони тримають в руках партійну символіку, багато стоять з прапорами України. 10 людей б'ють у барабани.

Охорону біля будівлі не посилювали, біля входу і на території знаходяться близько 20 міліціонерів.

Пізніше УНІАН повідомило про кілька тисяч демонстрантів під Кабміном.

Близько трьох сотень мітингувальників, що виступають проти влади, пікетують будівлю Верховної Ради. До 100 осіб створили живий кордон, заблокувавши прохід до Ради з вулиці Садової. Ще близько 50 осіб заблокували прохід до Ради з вулиці Шовковичної .

Проходи також заблоковані автобусами мітингувальників. На вулиці Грушевського розмістилися ще 100 чоловік, рух перекрито автобусами правоохоронців.

Близько 100 осіб перебувають у Маріїнському парку по периметру Ради. Охорону будівлі незначно посилили біля входу.

Водночас 400 осіб мітингують на підтримку політики влади на території Верховної Ради. Провладні демонстранти тримають прапори Партії регіонів і державні прапори .

На території ВР знаходиться сцена, на якій виступають депутати ПР. Також зі сцени звучить музика радянських часів.

Виступаючі критикують євромайдани, стверджуючи, що кількість мітингувальників проти влади зменшується, так як люди розчаровуються в політиці опозиції.

Більшість мітингувальників - люди похилого віку і молоді люди спортивної статури.

За сценою розташувався невелике наметове містечко.

По периметру мітингу прихильників влади розташувалися співробітники правоохоронних органів.

Як повідомляє ЛігаБізнесІнформ, біля будівлі Генеральної прокуратури України зараз триває пікет з вимогою покарати винних у розгоні Евромайдана 30 листопада у Києві .

На головному вході в будівлю ГПУ прикріплені плакати з написами: " Відпустіть невинних!", "Демократію не судять!", "Беркут" повинен бути покараний","Ні репресіям".

Як відомо, 30 листопада, близько 4-ї ранку, "Беркут" силою розігнав Майдан Незалежності від мітингувальників, що виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. За медичною допомогою звернулися 35 осіб. 7 з них госпіталізували.

Вдень 30 листопада тисячі українців самоорганізувалися та вийшли на Михайлівську площу, щоб висловити свій протест проти силового розгону мирного мітингу.

1 грудня у Києві відбулося Віче, організоване опозицією, на яке вийшло кількасот тисяч людей.

Пізніше учасники протесту зайняли частину будівлі Київської міськадміністрації, Будинок профспілок та колишній Жовтневий палац.

У той самий день на вулиці Банковій біля адміністрації президента відбулася сутичка між силовиками та мітингувальниками.

З моменту силового розгону євромістечка на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада по медичну допомогу звернулися 305 потерпілих, із яких 120 отримали допомогу в стаціонарних умовах.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: