Міліція разом з активістами готова шукати провокаторів на мітингах – Захарченко

Вівторок, 3 грудня 2013, 04:54

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що міліція готова разом з представниками громадськості створювати патрулі для пошуку провокаторів на мітингах.

Про це йдеться в його заяві, оприлюдненій на сайті МВС.

"З розумінням ставлячись до вашого волевиявлення, хотів би заявити про те, що основним завданням для органів внутрішніх справ є недопущення порушень громадського порядку та безпека громадян, які беруть участь у велелюдних заходах", - сказав Захарченко.

"На жаль, організатори мітингів не в повній мірі передбачили можливу присутність радикально налаштованих людей", - впевнений він. 

"Якщо у вас є інформація щодо провокаторів та осіб, які під час масових громадських акцій мають при собі предмети для нанесення тілесних ушкоджень (палиці, ланцюги, металеві прути тощо), повідомляйте про такі факти до найближчого наряду міліції або за телефоном 102", - закликав міністр.

"Міліція готова реагувати на всі ваші звернення, та - створення з представниками громадськості спільних патрулів в місцях, де проводяться багатолюдні заходи з метою виявлення порушників. З цією метою міліція готова виділити необхідну кількість співробітників", - додав він.

"Сподіваюся, співпраця з небайдужими громадянами допоможе попередити можливі провокації, а правопорушників притягнути до відповідальності", - зазначив Захарченко.

Як відомо, у вівторок опозиціонери планують пікетувати Кабмін - о 7.30, а о 9.30 - Верховну Раду.

30 листопада, близько 4-ї ранку, "Беркут" силою розігнав Майдан Незалежності від мітингувальників, що виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. За медичною допомогою звернулися 35 осіб. 7 з них госпіталізували.

Вдень 30 листопада тисячі українців самоорганізувалися та вийшли на Михайлівську площу, щоб висловити свій протест проти силового розгону мирного мітингу.

1 грудня у Києві відбулося Віче, організоване опозицією, на яке вийшло кількасот тисяч людей.

Пізніше учасники протесту зайняли частину будівлі Київської міськадміністрації, Будинок профспілок та колишній Жовтневий палац.

У той самий день на вулиці Банковій біля адміністрації президента відбулася сутичка між силовиками та мітингувальниками.

5 хлопцям, побитим "Беркутом" на вулиці Банковій 1 грудня, інкримінують організацію штурму адміністрації президента.

В інтернеті з'явились докази, що вказують на "замовність" штурму.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: