Єдиний проект по лікуванню Тимошенко не створили
Робоча група з підготовки проекту Тимошенко не прийшла до жодного результату, опозиція буде реєструвати свій законопроект.
Про це сказав керівник парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін на засіданні робочої групи у вівторок Києві.
"Ми будемо реєструвати і завтра вносити (на розгляд Верховної Ради) цей законопроект", - зазначив Кожем'якін, слова якого наводить Інтерфакс-Україна.
Перед цим опозиція запропонувала Партії регіонів свій проект закону.
Представники Партії регіонів розкритикували проект і виступили проти запропонованої представниками опозиції норми, що стосується зміни до Кримінального кодексу про можливе умовно-дострокове звільнення особи, яку відправляють на лікування за кордон.
За словами депутата "регіоналки" Інни Богословської, у понеділок під час засідання робочої групи йшлося про те, що, коли засудженій особі дозволяють лікуватися за кордоном, то це буде перерва у відбуванні покарання.
Однак, за словами Богословської, у вівторок представники опозиції представили варіант, коли лікування за кордоном вважається не перервою, а звільненням від покарання. Перерва у відбуванні покарання на лікування та звільнення від покарання - це абсолютно різні речі", - наголосила Богословська.
Між тим ПР не представила жодних поправок до проекту. Крім того Партія регіонів не представила і свого варіанту проекту, як про це домовлялися в понеділок.
Як відомо, раніше у вівторок опозиція передала Партії регіонів свій компромісний варіант законопроекту щодо лікування ув’язнених за кордоном, базуючись на таблиці "регіоналки" Інни Богословської і врахувавши вимоги "регіоналів".
Депутати від ПР взяли півтори години на вивчення проекту.
Позачергове засідання ВР, на якому мають розглянути законопроект, має відбутися у середу.
У середу також місія Кокса-Кваснєвського має оголосити кінцеву доповідь щодо її роботи в Україні.
Рада міністрів ЄС 18 листопада має ухвалити рішення щодо долі Угоди про асоціацію України з ЄС, базуючись на звіті Кокса-Кваснєвського.
Крім питання Тимошенко, основними вимогами ЄС є законопроект про прокуратуру та зміни до виборчого законодавства, які були ухвалені лише в першому читанні у п’ятницю.
Українська правда