Біля Гостинного двору пошкодили авто депутата
У неділю вранці невідомі особи пошкодили автомобіль народного депутата Олександра Бригинця, який в суботу був встановлений на вході до Гостинного двору в Києві.
Про це депутата поінформували активісти-захисники Гостинного двору, повідомили УНІАН у прес-службі Бригинця.
Вони ж зафіксували події на відео, додали в прес-службі.
Там також додали, що "банда осіб, які закрили обличчя масками, намагаються перешкоджати спробі повернути авто Бригинця на місце".
Депутат виїхав на місце подій.
"Як мені розповіли активісти, в автомобілі зламали дверцята і спробували завести двигун. Після невдалих спроб зрушити автомобіль з місця, зламники підчепили вантажівку іншим автомобілем-КамАЗом – із номером АІ 08 84АА і відсунули моє авто, розблокувавши вхід", - зазначив Бригинець.
Фото з Facebook Ігоря Гурчика |
Він повідомив, що вже звернувся до міліції та прокуратури щодо неправомірних дій стосовно зламу та проникнення у власність народного депутата.
Фото з Facebook Ігоря Гурчика |
"В мене не викликає сумніву, що це були найняті забудовниками Гостинного двору люди, але в цьому розбереться міліція та прокуратура, до яких я звернувся щодо неправомірних дій стосовно зламу та проникнення у власність народного депутата України", - сказав Бригинець.
Як повідомлялося, у Києві відновилося протистояння забудовників і активістів, які виступають проти реконструкції Гостинного двору.
За словами захисників будівлі, вночі 19 грудня в Гостинний двір увірвалися невідомі у чорній формі і виштовхали частину активістів, які перебували всередині, на вулицю. Крім того, противники реконструкції будівлі заявили, що нападники застосували сльозогінний газ і спецзасоби, які дозволені для використання тільки співробітникам правоохоронних органів.
За словами потерпілих, міліція не вжила жодних дій щодо нападників.
Гостинний двір - торговельний комплекс на Контрактовій площі у Києві, збудований у 1809 році замість старого двору.
Київрада в цьому році дозволила підприємству "Укрреставрація" реконструкцію Гостинного двору і перебудову його під торговельно-офісний центр з гостьовою стоянкою.
У відповідь на такі плани влади київські активісти розпочали акцію протесту. Вони жили біля Гостинного двору кілька місяців.